in

Wygrał 10 milionów w toto-lotka! Nie ma kuponu bo zrobił z niego…

Co za pech! Całe życie grał tymi samymi liczbami. Po latach w końcu wpadły i wygrał wymarzone miliony. Jednak nie miał farta i całe życie przepracuje w biedronce.

Janusz K miał 26-lat a w lottka grał od kiedy pamięta. Stawiał na liczby zmarłego dziadka, którymi grał także jego ojciec. To był plan rodzinny. Twierdzili, że któreś pokolenie w końcu musi trafić te miliony. Łącznie grali ponad 20 lat. Los chciał, że tą fortunę miał trafić zjarany Janusz. Obstawił kolejny kupon i realizował rodzinny plan na bogactwo.

Pech chciał, że w ten dzień nie miał z czego zrobić filterków do jointów. Myślał, że znowu nie wygra i postanowił zniszczyć kupon. Kręcił lolka za lolkiem… Loś chciał, że to były najdroższe blanty w jego życiu. W końcu przypadkiem na kanale zobaczył losowanie. Wtedy doznał szoku! Myślał, że coś mu się zdaje…, ale nie! Każda liczba się zgadzała. To był ten dzień! Ten dzień kiedy Janusz spalił od rana 10 lolków i przejarał 10 milionów. Cały los i potwierdzenie wygranej zniknęły wraz z petami w popielniczce. Podobno po tamtej sytuacji chłopak się załamał. Zostawiło to rysę na jego psychice. Myśli, że jest milionerem wchodzi do sklepów i nie płaci za towar… Szkoda chłopaka, ale przez głupotę zniszczył rodzinny plan na fortunę.

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1003 points
Upvote Downvote

Total votes: 5

Upvotes: 4

Upvotes percentage: 80.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 20.000000%

One Comment

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

21-latek który porwał 8-latkę spod szkoły złapany! To co jej zrobił jest obrzydzające…

Wychował się na Gangu Albanii i Popku! Tak wygląda typowy fan Popka…