in

18-letnia Andżelika zrobiła loda dilerowi bo nie miała na mefedron…

Tak się bawią dilerzy w Polsce. Narkotyki bardzo uzależniają a sprzedawcy korzystają na klientach jak się da. Przekonała się o tym 18-letnia Andżelika. Niech jej historia będzie przestrogą dla wszystkich którzy myślą, że białe kreski nie uzależniają.

Andżelika mieszka na jednym z większych osiedli w Warszawie. Uczyła się dobrze dopóki koleżanki nie namówiły jej na wciągnięcie pierwszej kreski. Było na na imprezie w jednym z klubów. Podpita dziewczyna nie pytała nawet co to jest i wciągnęła to do nosa. Wtedy poczuła się doskonale. Myślała, że jest to lekarstwo. Niestety nie wiedziała nawet, gdy jednorazowa zabawa zamieniła się w codzienną rutynę. Gram mefedronu kosztuje 50 zł. Taka zabawa nie jest tania. Andżelika miała zaledwie 18 lat i chodziła jeszcze do szkoły. Zaczęła więc podkradać pieniądze rodzicom. Nie trzeba mówić jakie kłopoty wynikły z tego haniebnego czynu. Rodzice całkowicie stracili zaufanie do swojej córki. Młoda nastolatka nie wiedziała co zrobić.

ZDJĘCIE ANDŻELIKI, KTÓRA CZEKA NA SWOJEGO DILERA

Niestety z badań naukowych jasno wynika, że dziewczyny uzależniają się dużo mocniej niż mężczyźni. Czuła mocny głód narkotykowy z którym nie mogła sobie poradzić. Postanowiła więc związać się ze swoim dilerem. Była bardzo seksowną dziewczyną więc myślała, że nie będzie miała żadnych problemów z uwodzeniem sprzedawcy. Jednak ten dobrze wiedział o co chodzi. Wiedział, że jest uzależnona i chce sie dostać do jego towaru. Postanowił ją zeszmacić. Wyciągnął penisa i kazał jej robić loda. Andżelika bez wahania zabrała się do roboty. Po 40 minutach diler postanowił zapłacić dziewczynie za robotę. Posypał kreskę na penisie i kazał to wciągać. Tam młoda dziewczyna zeszła na samo dno. Doprowadziło do tego uzależnienie od mefedronu. Nie trzeba geniusza, aby przewidzieć jak potoczy się jej dalsze życie…

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1003 points
Upvote Downvote

Total votes: 15

Upvotes: 9

Upvotes percentage: 60.000000%

Downvotes: 6

Downvotes percentage: 40.000000%

Masa szokująco na temat Kaczyńskiego. To co powiedział przejdzie do historii!

Imigrant blokował samochód w Niemczech. Trafił na Polaków… 10 sekund później leżał nieprzytomny [WIDEO]