in

Artur Szpilka złamał zasady! Wisła Kraków się go wyrzekła….

To prawdziwy cios w Artura Szpilkę! Sportowiec zawsze chwalił się, że był chuliganem Wisły… Jednak kibice wydali oświadczenie, że wypierają się boksera i nie ma nic wspólnego z klubem. Jak sami mówią, złamał zasady…
Oświadczenie Stowarzyszenia kibiców Wisły Kraków, dotycząca Artura Szpilki l karta z pamiętnika 19.07.2013

„Informujemy, że od dnia dzisiejszego Pan Artur Szpilka traktowany jest jako persona non grata na Wiśle, ze wszelkimi tego konsekwencjami.

Pewnie wielu z was ekscytowało się i przeżywalo walki Artura, kreowanego przez niektórych na jednego z Nas, czyli reprezentanta Armii Białej Gwiazdy. A to koszulka Wisły, a to siliconowa opaska, a to wreszcie pojawienie się na meczu przy R22.

Od samego początku wielu z Nas pytało jednak – czy aby na pewno osoba ta jest Wiślakiem? Czy na pewno jego zachowania wynikają z przywiązania do barw klubowych? Czy może chodzi o wybicie się, o pewną grę i lans?

Doskonale pamiętamy jak zaraz po wyjściu z więzienia bokser udzielił wywiadu paradując w koszulce Widzewa Łódź ludzie honoru. Myślano jednak – w porządku, chłopak poszedł w profesjonalny boks, trzeba go traktować trochę inaczej. Ale czy na pewno?

Kolejna sprawa wyniknęła później – odmówił Wiślackiego wywiadu – „aby kibice innych ekip nie mieli pretensji”. Ubierał potem wprawdzie nasze barwy, chwalił się opaską wierności ale z drugiej strony obojętnie przechodził koło zbierających do puszek na sektorze G zbywając ich w różny sposób.


To w końcu Wiślak, czy nie?

To wszystko jednak zostało przyćmione przez zupełnie co innego. Są zasady, których na Wiśle łamać nie wolno, a dotyczą naszej sąsiadki. Niestety Artur zadając się z nieodpowiednimi osobami zasady te złamał. Ostatecznie doszło do spotkania, na którym miał się określić po której jest stronie – i Artur wybrał.

Stało się więc jasne, że Wisła potrzebna mu była jedynie do wylansowania się, kupienia sobie przychylności kibiców, wtedy kiedy tej przychylności potrzebował.

Jasno mówimy takiemu zachowniu NIE. Nie ma miejsca dla takich osób w szeregach ABG, nie ma miejsca dla takich ludzi przy Reymonta 22.

Z wiślackim pozdrowieniem,”
źródło. skwk.pl, zzyciafanatyka.p

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1003 points
Upvote Downvote

Total votes: 3

Upvotes: 3

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

TPS poniżony przez SB Maffiję! Młodzi Raperzy mocno cisną po ulicznym raperze..

UWAGA! Ten zwyrodnialec jest na wolności i poluje na dzieci! UDOSTĘPNIJ