in

Bonus RPK nagrywa z Białasem?! Hejterzy atakują Ciemną Strefę a Bonus broni…

Wyzywają Białasa od najgorszych fr**rów i c**li i Bonus RPK musiał stanąć w obronie kolegi. Wystarczyło dodać jedno wspólne zdjęcie i wylała się fala nienawiści. Przypomnijmy, że właściciel SB Maffiji miał konflikt z ulicznym raperem TPS’em. Wszyscy myśleli, że Bonus weźmie stronę kolegi z ulicy, jednak odciął się od konfliktu argumentując to tym, że lubi obydwu i oboje są w porządku.
Bonusowi po**bało się coś w dupie od hajsu że nagrywa z Białasem. Przecież jego ziomek to TPS – pisze jeden z hejterów

Pod wspólnym zdjęciem Bonusa RPK i Białasa, które zwiastuje ich wspólny numer pojawiło się mnóstwo komentarzy atakujących reprezentanta SB. Na Instagramie zareagował na nie Bonus RPK…
„Krótki komunikat dla wszystkich, którzy mojego kolegę Białasa nazywają cwelem, frajerem i bananowcem. Po pierwsze: nie znacie znaczenia tych słów. Po drugie: nie znacie jego. Cwel to taki gość, którego ruchają w dupę w więzieniu. Z tego, co ja wiem to Białas nigdy nie siedział. Frajer to nieudacznik życiowy, a bananowiec to taki, który się wozi za hajs rodziców. Na moje oko, żadne z określeń do niego nie pasuje, tym bardziej, że gościu kiedyś nie miał nic, dzisiaj zdobył wysokie góry. No i co, tylko mu pogratulować. Zanim wyszły te wszystkie konflikty z tymi dissami, które nie popieram, dlatego też nie biorę w nich udziału, nie brałem i nie będę brał. Nagrałem z nim numer już pół roku temu”.
 
loading...
Komentarze

Podbij Virala!

800 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Różal vs hodowca koni! Chciał je sprzedać na rzeź i zawodnik MMA nie wytrzymał…

Popek po raz kolejny odwiedził chorego Szymona. Hejterzy „On to robi pod publiczkę!”