in

Bonus RPK w piątek ma ogłoszenie wyroku! „Wzywam wszystkich do…”

W Piątek się okaże na ile sąd skaże Bonusa RPK. Może następne 5 lat przesiedzieć za kratami. Prokurator jest tak surowy, że bez żadnego dowodu chce aby raper przesiedział lata za kratami. Tps broni dobrego kolegi i prosi o udostępnianie tej informacji dalej ponieważ ta sprawa dotyczy poniekąd każdego.


 

Jakaś kurwa coś powie, i niszczy ci życie! Gość który pomawia Bonusa w momencie zatrzymania miał caly arsenał broni, a dzis chodzi uśmiechnięty po wolności! Dodam tylko ze jak w artykule zostało napisane poza bzdurami tego gościa nie ma żadnego dowodu! Żadnego nagrania rozmowy, ani grama substancji zakazanych nie znaleziono w domu, samochodach czy studiu! Bonus w piątek ma ogłoszenie wyroku grozi mu 5 lat więzienia jest jedynym zywicielem rodziny, gościem który ma za sobą mnóstwo charytatywnych akcji, przedsiębiorca od 10 lat własnej firmy, czy wy ludzie widzicie co się dzieje? Jest kurwa 2017 rok nie 1987!!! Ludzie czy wy wiecie na czym polega demokracja? Ludzie czy wy naprawdę godzicie się żyć w takim państwie? Oficjalnie ogłaszam rewolucję w tej sprawie i nakłaniam wszystkich do otwarcia oczu zanim zamkną was za cokolwiek! Ludzie to nie tylko w interesie Bonusa! Ta sprawa musi rozejsc się na jego stronę! To w interesie każdego Polaka, ta sprawa musi nam otworzyć oczy i na pędzić do działania wzywam wszystkich swoich znajomych do nagłaśniania tej sprawy z naciskiem na BARDZO WAŻNE! PROSZĘ O UDOSTĘPNIENIE I WASZEGO NAKAZU UNIEWINNIENIA CZŁOWIEKA NA KTÓREGO PODKREŚLAM POZA POMOWNIENIAMI NIE MA ANI JEDNEGO DOWODU! TO JAKAŚ KPINA JEDNA WIELKA KPINA Z PRAW CZŁOWIEKA!
PROSZĘ O GŁOS W TEJ SPRAWIE KAŻDEGO POLAKA/ CZAS WALKI NADSZEDŁ, PÓŹNO ALE NADSZEDŁ, POKAŻMY ZE DEBILÓW Z SIEBIE ZROBIĆ NIE DAMY! WOLNOŚĆI DLA BONUSA RPK ORAZ ZADOŚĆ UCZYNIENIA ZA PRAWIE ROK SPĘDZONY W ARESZCIE SLEDCZYM!!! – napisał zdenerwowany Tps

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

997 points
Upvote Downvote

Total votes: 5

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 20.000000%

Downvotes: 4

Downvotes percentage: 80.000000%

Już wszystko jasne! Zobacz co Tomasz Oświeciński powiedział na policji…

Ostrzelali sektor gości z rakietnicy! Prawdziwa wojna na derbach Krakowa