in

BYŁA TEŚCIOWA SŁOWIKA NIE WRÓŻY GANGSTEROWI SZYBKIEGO POWROTU

Jeden z bossów mafii Pruszkowskiej nie wyciągnął wniosków z przeszłości i po raz drugi trafił za kratki. Była teściowa Marietta Zielińska tłumaczy, że to był inteligentny chłopak i jest jej bardzo przykro z tego, że następne lata może spędzić zamknięty w więzieniu.

– Po wyjściu z więzienia zachowywał się wspaniale. Cały czas zajmował się synem Dawidem (16 l.). Teraz sytuacja się skomplikowała. Żal mi go serdecznie, bo myślałam, że będzie miał nauczkę do końca życia. To niegłupi facet. Myślałam, że sobie życie ułoży, bo w końcu miał prawo. Tymczasem zawiódł mnie. Bo ja niejedno już widziałam, niejedno przeczytałam, dlatego patrząc na sytuację Andrzeja, on może szybko nie wyjść z więzienia. Najpierw będą trzy miesiące, później kolejne trzy miesiące aresztu itd. Szkoda, że nie wyciągnął żadnej nauki. Ale co zrobić, natura ludzka jest taka, a nie inna… – mówi Marietta Zielińska dla portalu se.pl

Grupa zajmowała się rozbojami i rzekomym wyłudzaniem podatku VAT. Jeden ze śledczych policjantów znających sprawę powiedział o szczegółach przestępczej działalności słowika. Wygląda na to, że przeciw niemu prokuratura dysponuje silnymi dowodami.

– Ochrona polegała na biciu, zastraszaniu, wymuszeniach i szantażowaniu. Doszło do kilku napadów, jednego z biznesmenów mocno pobito. Pruszkowscy mafiosi mieli zlecać „brudną robotę” młodszym uczestnikom gangu. A Sebastian  W. po przejęciu kasy dzielił się nią m.in. ze „Słowikiem”

Słowik spędzi w areszcie 3 miesiące tak zdecydował Szczeciński sąd. O dalszych losach gangstera będziemy informować na bieżąco.

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

BRUTALNY NOKAUT RÓŻALA I OSTRE SŁOWA PO WALCE.

ZAVIROWANE, CBŚ WJECHAŁO DO PSEUDOKIBICÓW WISŁY KRAKÓW!