in

Cejrowski o Tusku: Jeżeli wróci do Polski, dostanie ode mnie w pysk!

Znany podróżnik podczas swojego ostatniego występu nie miał oporów powiedzieć co myśli o Donaldzie Tusku. Przynanł że należy mu się liść w twarz!

Wojciech Cejrowski w jednym z warszawskich kin miał swój stand-up. Nosił on nazwę „Prawo dżungli”. Usłyszeć można było pełen wachlarz żartów, nie zabrakło jednak pewnych nawiązań politycznych

Oberwało się Donaldowi Tuskowi. Szef Rady Europejskiej mógł się dowiedzieć, że Cejrowski nie ma o nim najlepszego zdania:

„Nie chciałbym, żeby Donald Tusk przyjechał do Polski. Bo jakbym go spotkał, to musi ode mnie dostać w pysk, gdyż obraził moją mamusię, nazywając ja moherowym beretem” – powiedział podróżnik.

Kolejne anegdoty z podróży są okraszane nawiązaniami do prezydenta Słupska Roberta Biedronia.

Jeżeli mężczyzna pod wpływem jedzenia ma niestrawność, to znaczy, że coś nie tak z nim jest. Coś ze Słupska. Normalny facet wszystko zje, nawet własne buty i nic mu nie jest – śmieje się satyryk. – Jak jechałem do Słupska, a jestem ze Starogardu Gdańskiego, to u siebie mamy bractwo rycerskie. Pożyczyłem od nich kawałek zbroi – żartuje, pokazując na miejsca poniżej pasa. – Nic mnie nie dziabło – zaznacza.

źródło: wp.pl, http://polskaracja.com

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Każdy pamięta Kulę. Zobacz jak wygląda w wieku 20 lat…

Szok! Naćpane heroiną kasjerki zasnęły przy obsłudze klienta!