,

Chciał zgwałcić 6 letnią dziewczynkę. Pit bull odgryzł mu genitalia!

buch

Tak wygląda zboczeniec na oddziale intensywnej terapii w Turcji po próbie gwałtu na dziecku. Pit bull dziewczynki odgryzł mu genitalia.

37 – latek obserwował dzieci na placu zabaw. Była piękna słoneczna niedziela. Pedofil czekał na odpowiedni moment, gdy dziecko będzie samo. Wtedy podszedł do dziewczynki usiłując wmówić, że chce odwieść ją do domu ponieważ Mama została dłużej w pracy. Pedofil zaprowadził dziecko do pobliskiego lasku, gdzie chciał wykorzystać dziewczynkę seksualnie. Na szczęście była ze swoim ukochanym Pit bullem!

mala

Pies nie czekał ani sekundy i chcąc bronić właściciela rzucił się na pedofila. Mężczyzna miał ściągnięte spodnie. Zwierze wgryzło się w jego genitalia. Po krótkiej chwili leżał na ziemi cały w krwi już bez członka.

zado

Na miejsce w parę minut później przyjechała policja i karetka. Mężczyźnie za próbę gwałtu i uprowadzenie grozi do 20 lat więzienia. Za to pies który ocalił dziewczynkę ma mieć zapewnioną od właścicieli najlepsze obiadki i wygody do końca życia. 🙂

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania virali! Stwórz swojego virala teraz!

Komentarze

Odpowiedz
  1. hahah dobrze:)
    Gdyby go zagryzł to było by to nie humanitarne, bo jak przecież można zabić człowieka, który świadomie i z premedytacja niszczy całe życie dziecka?
    Myślę że z tego psa powinny brać sądy przykład, a tego Pit bull’a zatrudnić na pełen etat z możliwością nadgodzin.
    Do końca życia zapamięta taki człowiek, nie sry, take godne pożałowania ścierwo co zrobił.
    Jeżeli się doczekam kiedyś córki, chyba pomyślę nad takim obrońcą, gdyby mnie przy niej nie było.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *