in

Chcieli skrzywdzić jego córkę! Ojciec wziął sprawy w swoje ręce…

Pan Mariusz z Ełku nie czekał na policję. Ojciec stanął w obronie córki, napastowanej przez namolnych mężczyzn. Sam ich odnalazł i ukarał…

– Córka z koleżankami siedziały w autobusie. Dwóch chłopaków przysiadło się do nich. Zaczęli je zaczepiać. Poleciały sprośne uwagi, propozycje. Córka powiedziała, że ma 13 lat i nie chce z nimi rozmawiać – opisuje pan Mariusz. 

Jeden z pasażerów wyrzucił dwóch mężczyzn z autobusu. Ci na do widzenia zdjęli spodnie i pokazali dupę. Ojciec dziewczynki poszedl na policje jednak ta nie miala możliwości odnalezenia sprawców. Zaczął szukać więc w internecie. I znalazł sprawców. W kominiarkach musieli publicznie przepraszać za swoje zachowanie.

„Post ten kieruję do wszystkich >pajaców<, którzy myślą, że są bezkarni. Chłopaki fajnie się bawili i myśleli, że wszystko im ujdzie na sucho. Zajęło mi trochę czasu i energii, żeby ich znaleźć, ale w czasach internetu i FB wszystko jest możliwe. Więc >MACHO<, jeżeli zamierzacie >podrywać< dziewczyny, kobiety w chamski sposób i wbrew ich woli, musicie liczyć się z konsekwencjami. Pomyślcie, że to są czyjeś córki, siostry, może matki. Mają braci, ojców, którzy dobiorą się wam do d… i mogą być mniej humanitarni. Pozdrawiam wszystkich, którzy nas wspierali. Dzięki”.
źródło se.pl

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Nie musisz juz pracować. Przyjmij muzułmanina za 2 tys euro!

Popek zagrał w serialu. Zobacz w jakim…?