in

Co dalej z Popkiem? Jego przyszłość nie jest kolorowa!

Walka z Oświecińskim nic nie mogła dać Popkowi ponieważ aktor był debiutantem. Raper mógł tylko stracić i tak się stało. Zaufanie fanów lego w gruzach. Do tego przed walką wybuchła afera, że Strachu jest konfidentem. Przegrana ulicznego rapera była podwójnie bolesna a co za tym idzie przyszłość nie jest kolorowa.

Popek to jeden z 4 filarów KSW. Tworzą go Pudzian, Mamed, Materla i właśnie Popek. Po przegranej z dużo słabszym aktorem jego kariera w sportach MMA stoi pod znakiem zapytania. Czy jest możliwy słabszy przeciwnik od 45 letniego aktora? Wszystko wskazuje na to, że kolejnym rywalem może być tylko Najman.

Oświecinski był tak słaby, że nie umiał nawet wyprowadzić lewego prostego. Zatrudnić kogoś takiego w KSW to już porażka a co dopiero przegrać z takim zawodnikiem to już prawdziwa kompromitacja. Strachu niewątpliwie był najgorszym zawodnikiem w historii tej organizacji.


Sprawa jest prosta. Musi być rewanż ze Strachem bo już słabszych rywali nie ma. Popek zarabia w MMA poważne pieniądze. Wraz z zakończeniem kariery urwie się źródełko pieniędzy.Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

422 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 100.000000%

To koniec kariery Peji! Fani mu tego nie wybaczą…

Oświeciński straszy, że dojedzie pogromcę konfidentów! Dojdzie do rękoczynów?