in

CO TEN POLICJANT ZROBIŁ?! CHCIAŁ STRZELAĆ ZA PICIE PIWA?

Co tam się odj*bało?! Policjant przeładował broń i był gotowy do strzału! Przyjechali z interwencją do mężczyzn spożywających alkohol pod blokiem. 

Do zdarzenia doszło w czwartek ok. godz. 19.00. Dwóch funkcjonariuszy podjęło interwencję w stosunku do czterech młodych mężczyzn. Powód? Zostali wezwani przez sąsiadów bo mężczyźni zachowywali się głosno i spożywali alkohol.

-Osoby te nie stosowały się do poleceń funkcjonariuszy i stosowały bierny opór. Policjanci -zastosowali więc środki przymusu bezpośredniego w postaci siły fizycznej i ręcznego miotacza pieprzu – czytamy słowa st. sierż. Weroniki Czyżewskiej, rzecznika prasowego policji w Kole, która udzieliła wywiadu portalowi wp.pl.

Całą akcję skomentował lider ruchu Kukiz 15.

Wierzyć się nie chce…. Nie wiem o co tam chodziło więc oceniać nie będę (kto miał rację a kto nie, etc) ale całe to zdarzenie świadczy o tym, że Państwo wciąż jest teoretyczne. Panie Zieliński… Przed wojną minister za PP odpowiedzialny to po takich „akcjach” – od Wrocławia zaczynając – w łeb by sobie strzelił. A nawet po wojnie partyjni koledzy z PZPR Piotrowicza odpowiedzialni za Milicję zmuszeni byliby do dymisji w trybie natychmiastowym.  A Pan trwa. Na naszą zgubę. Prędzej czy później zapłacicie za to, co zrobiliście z Polską Policją. POPiSowa cenę. Dobranoc .

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

COŚ STRASZNEGO, CZYLI TATUAŻ GAŁKI OCZNEJ! CZY TO BEZPIECZNE?

CZEKOLADKI Z ODLEWU ODBYTU – CIEKAWY PREZENT NA WALENTYNKI