in

Dlaczego Popek nie miał siły w 2 rundzie? Musisz zobaczyć co robił przed walką!

Popek nie przegrał przez to, że go bolał nerki tylko przez brak dyscypliny. Kamery przyłapały go jak robił to co w sportach MMA jest najbardziej niedozwoloną rzeczą. Z takim trybem życia nie da rady nabrać kondycji. Przypomnijmy, że raper wytrzymał zaledwie 1 rundę i przegrał z 45 letnim aktorem.


Pierwszy dowód na to, że przygotowania nie wyglądały najlepiej. Koncert w stolicy Polskiego melanżu czyli Mielno. Jak widać Mielno niszczy i również Popka poniosła impreza… Artysta śpiewał i popalał sobie czerwone malboro 🙂


Kolejny dowód na to, że Popek walczy w klatce i jednocześnie pali papierosy. Niedawny odcinek jego show w stodole. Raper przez cały odcinek palił papierosy. Sporty MMA są najbardziej wymagającą dyscypliną dla zawodników. 
Nigdzie w internecie nie znajdziemy zdjęcia starego 45 letniego Stracha z papierosem. Nie ma żadnych zdjęć. To znaczy, że jego płuca są czyste i mimo swojego wieku jest bardziej sprawny fizycznie i wydolnościowo od Popka. To jest własnie powód przegranej walki. Miejmy nadzieję, że będzie rewanż.

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

857 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 2

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Marta Linkiewicz była na mocnej imprezie! Nie zgadniecie co zrobiła murzynowi…

Popek drugi dzień na**bany nagrywa z Waszką G i Pomidorem. Zapija smutki po przegranej walce…