in

Dokonał niemożliwego, jest ciężarny i jest mężczyzną!

Aha! Teraz musisz być tym zdumiony. Jak mężczyzna może urodzić dziecko? 

Ten człowiek z Portland w stanie Oregon urodził się jako kobieta, ale zaczął brać hormony prawie 10 lat temu i stał się transseksualistą z wyboru. On i jego mąż postanowili mieć swoje własne pierwsze biologiczne dziecko!

Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale ten człowiek z macicą istnieje. On przy wsparciu swojego partnera pokazał swoją podróż w mediach społecznościowych poprzez ciążę, aby rozwiać społeczne mity i zachęcić do akceptacji.

Trystan Reece, 34-letni transseksualista zdecydował się odważnie udokumentować swoją ciążę w mediach społecznościowych.

Podróż Trylana Reece’a i Biffa Chaplowa rozpoczęła się w 2011 roku, kiedy siostra Biffa nie mogła już zaopiekować się swoimi dwoma biologicznymi dziećmi. W tym czasie Biff i Trystan spotykali się tylko od ponad roku, ale oboje wiedzieli, że dawanie tym dzieciom kochającego domu było czymś, co mogliby z łatwością zrobić.
Pięć miesięcy później para dowiedziała się, że będą mieli dziecko. Przez Około pół roku  ciąży Trystana para udostępniła filmy i zdjęcia w mediach społecznościowych, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania zadane przez ich wyznawców. Ludzie na ogół przekazują mieszane komentarze i opinie, ale para bierze pozytywne i zaniedbuje negatywne. Uważają, że ich szczęście jest priorytetem

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

466 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Zabił 2 mężczyzn którzy włamali się do domu, gdzie była jego rodzina. Wyrok sądu zaskoczył wszystkich…

Dostał dwa razy z bani! Pedofil na sali sądowej wyłapał po mordzie.