in

DWÓJKA POLAKÓW ZATRZYMAŁA LINIĘ PRODUKCYJNĄ BMW.

Dwóch Polaków spowodowało przestój w pracy w fabryce BMW, który zdaniem mediów mógł kosztować firmę nawet milion dolarów. Wszystko przez to, że pracownicy podczas przerwy zamiast papierosa, zapalili marihuanę – informują od rana serwisy informacyjne.

Do incydentu miało dojść 3 marca. Mężczyźni pracujący podczas nocnej zmiany przy montażu układów wydechowych mieli podczas przerwy „na papierosa” palić marihuanę lub dopalacze. Obaj stracili przytomność. Spowodowało to, że przez ok. 40 minut produkcja stała w miejscu. Sprawców przestoju przewieziono do szpitala. Jeden z mężczyzn miał 1 promil alkoholu we krwi. W krwi drugiego wykryto ślady amfetaminy. Niestety w krwi nie znaleziono THC. Dlaczego więc media trąbią że to wina marihuany? Prawdopodobnie palili syntetyki takie jak SPICE.

Niemieckie media donoszą, że BMW mogło z powodu całego zajścia stracić do miliona dolarów. Koncern przyznał, że rzeczywiście, w związku z incydentem stracił pieniądze, jednak nie jest to kwota sześciocyfrowa, a pięciocyfrowa. Winne temu są dopalacze które w pomieszaniu z alkoholem i amfetaminą doprowadziły do tej sytuacji.

Udostępnij to jeżeli sprzeciwiasz się takim prakytkom w mediach. To nie marihuana tylko dopalacze spowodowały tą sytuację!

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

DOSTAŁ GRYPS ŻE GO POSZUKUJĄ W SPRAWIE DZIESIONY

FERNANDO RODIGUES JR VS RÓŻAL: „CHCESZ BÓJKI, TO JĄ DOSTANIESZ!&