in

Dzieje się w sprawie Igora Stachowiaka! Policjanci jednak mają przesrane…

Policjanci, którzy pobili Igora S na Wrocławskim komisariacie odpowiedzią za swoje czyny. 

Igor zmarł już ponad rok temu w toalecie na Wrocławskim komisariacie policji. Został tam pobity i porażony prądem. Jednak trudno nazwać to pobiciem po oglądnięciu filmów opublikowanych przez TVN. Widać na nim, że chłopak był pod wpływem narkotyków a policjanci po prostu go torturują. Niestety skończyło się to zgonem.

-„Biorąc pod uwagę przebieg zdarzenia z dnia 15 maja (2016 roku – przyp. red.) oraz wyniki sekcji zwłok i przeprowadzonych badań dodatkowych, najbardziej prawdopodobne jest, że przyczyną śmierci Igora Stachowiaka była niewydolność krążeniowo-oddechowa w przebiegu arytmii po epizodzie excited delirium spowodowanego zażyciem środków psychoaktywnych” – czytamy w dokumencie.

Opinia biegłych w tej sprawie stawia sprawę jasno. Igor nie umarł przez policjantów tylko w wyniku zażycia narkotyków. Trzeba też zaznaczyć, że w dokumencie wyjaśniono również, że

„stwierdzone w badaniach toksykologicznych stężenie tramadolu (syntetyczny lek przeciwbólowy, lek opioidowy) oraz amfetaminy (nielegalny środek psychotropowy) były zbyt niskie, aby uznać je za przyczynę zgonu”. 

Panom, którzy brali w tym udział postawiono właśnie zarzuty przekroczenia uprawnień.

 4 osoby Jak mówił adwokat, obecnie czekają w prokuraturze na podjęcie decyzji odnośnie środków zapobiegawczych. Wiem jedynie, że nie będą to środki izolacyjne”

Także wszystko okaże się, czy sąd weźmie pod uwagę opinię biegłych. Policjanci nie pracują już w policji. Zostali wyrzuceni. Pracę stracił także komendant.

źródło nczasz.com

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Wyszedł z więzienia i jest w formie! Materla brutalnie nokautuje przeciwnika…

Dzieci myślą, że to cukierki a sprzedają im ecstasy! Nowy pomysł dilerów…