in

Fanka Popka straciła wzrok! „Ślepota jest nieodwracalna…”

Tak się kończy naśladowanie idiotów. Fachowiec nie pozostawia złudzeń… To musi być przestroga dla innych! Naśladowanie Popka może być bardzo niebezpieczne…

Sam raper potępił osoby, które chcą go naśladować i umywa ręce. Niestety sytuacja Oli z Wrocławia jest bardzo zła. Dziewczyna straciła nieodwracalnie czucie i wzrok w jednym oku. Drugie oko jest w nieco lepszym stanie jednak jak mówi lekarz w soczewce zachodzą duże zmiany i jest także zagrożone! 

Prof. Jerzy Szaflik zaznacza w wywiadzie dla portalu Medonet, że tatuaż oczu fanki Popka został wykonany absolutnie nieprawidłowo.

Pani Aleksandra poddała się procedurze tatuażu gałek ocznych, co jest dość nierozważnym działaniem, miała jednak przekonanie, że to nic złego i wszystko będzie, jak należy. Niestety stało się inaczej. Została bardzo źle zaopatrzona, tę procedurę wykonano w sposób absolutnie niewłaściwy, jeżeli w ogóle można mówić o tym, że taką procedurę można wykonywać, nie mniej popełniono błąd. Z tego, co wiem to takich tatuaży w Polsce wykonano ok. 40, ale tylko u pani Aleksandry dopuszczono się tak skandalicznego zachowania.” – czytamy w wywiadzie z portalem Medonet.
Barwnik w postaci tuszu do tatuażu został podany do wnętrza gałki ocznej, to jest zupełnie absurdalne zachowanie, bo celem było to, aby to białe w naszych oczach, czyli tzw. spojówka białkowa przybrała kolor czarny. Wystarczyłoby podać ten preparat bardzo płytko. Do tego wprowadzono go zbyt dużo.” – dodaje lekarz.

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1001 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Założył się z kolegami, że wypije 24 energetyki! Jego serce prawie eksplodowało…

Popek został zatrzymany przez policję?! To koniec kariery…?