in

GIMNAZJALNY LODZIK – SZOKUJĄCE WYZNANIE

Dzisiaj miałam tą niezwykłą „przyjemność” wracać obok mojego byłego gimnazjum. Jestem już po osiemnastce i to, czego byłam świadkiem, co najmniej mnie zszokowało. Dzisiejsze gimbusy to patusy!

Idzie trójka młodych, jedna parka i chłopak. Wyglądają na maksymalnie drugą klasę gimnazjum. Do tego momentu jest wszystko w porządku, pomijając fakt, że chłopak trzyma swoją dziewczynę prawie za tyłek. No okej, młodzież jest jaka jest, nie będę na to narzekać.

Nagle słyszę, jak ten ich kolega coś burczy, bo mową tego nie mogę nazwać. „Ten trzeci” zapytał się dziewczyny idącej ze swoim chłopakiem o to, czy już robi swojemu partnerowi loda, bo w końcu są razem już miesiąc. No okej, może jakiś żarciki, przecież to nic złego, myślę sobie. Tymczasem dziewczyna, niespecjalnie speszona, odpowiada mu zwykłe, znudzone „no”. No dobra, może dalej śmieszkują. „Musi się jeszcze wiele nauczyć, między innymi chować zęby i bawić się językiem pod grzybem” – słyszę słowa chłopaka, nadal trzymającego rękę na pośladku dziewczyny. W tej chwili dosłownie mnie zatkało, mimo, że nie czuję się jakoś specjalnie dorosła i przewrażliwiona w „tych tematach”. Rozumiem, że coraz młodsi chcą jak najwcześniej spróbować „zakazanego owocu”, ale to już jest przesada. Mój rocznik eksperymentował z seksem w technikum, z wyjątkiem paru osób, które zaczęły dopiero w trzeciej klasie.

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

GIGANTYCZNA PLANTACJA MARIHUANY WARTA 5 MILIONÓW ZŁ ODNALEZIONA W… BUNKRZE PRZECIWATOMOWYM

ZAVIROWANE, GRUBA DZIEWCZYNA ZGWAŁCIŁA NIEPRZYTOMNEGO KOLEGĘ…