in

HARDKOROWY KOKSU „POPEK TO ĆPUN I MIĘCZAK” KSW 39

Już za parę dni wielka gala KSW 39 Colosseum, gdzie Popek będzie musiał udowodnić, że umie się bić. Obaj Panowie obrzucają się mięsem i każdy jest pewny wygranej.

Popek musi udowodnić, że jego przygoda w MMA nie jest przypadkiem. Chce zatrzymać ogromnego zawodnika z Litwy mocnym prawym sierpowym. Nie będzie jednak łatwo pokonać kulturystę z Litwy. Robert Burnejka nie czaruje fanów i wytyka słabe strony rapera.

– To ćpun bez dyscypliny i mięczak. Myślę, że bardzo szybko padnie po moim ciosie. Mówi, że ze mną wygra, ale chyba nie wie, jaka siła jest w moich „bickach”

Popek tak jak w walce z Pudzianem zapowiada zwycięstwo. Chce zmazać plamę na swoim honorze po ostatniej kompromitującej bitwie z mistrzem Strong Man, która trwała zaledwie 80 sekund. Fani Pawła byli rozgoryczeni a on sam pokłócił się ze swoim trenerem Różalem.

– Z Burneiką to będzie łatwa walka. Będzie mniej więcej taka przepaść między nami, jak między mną a „Pudzianem”. Z Mariuszem przegrałem, ale to tytan pracy, silny chłop i umie tymi rączkami machać. Burneika to coś innego. Jest duży, silny i bić się nie umie

Już 27 maja okaże się czy Popek zatrzyma 150 kg mieści koksa i odbuduje swoje zaufanie wśród kibiców. W razie przegranej zapowiedział koniec sportowej kariery. Po przegranej walce z Pudzianem przysięgnął na swoją córeczkę, że wróci do klatki i wygra!

źródło se.pl

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

GOŁĄB PRZEMYTNIK PRÓBOWAŁ DOSTARCZYĆ MARIHUANĘ I KOKS DO WIĘZIEŃ

AGRESYWNI IMIGRANCI VS DRESY