in

Hemp Gru z Wilkiem na czele zamierza pobić jednego z raperów. „Jak wpadniesz nam w łapy to…”

Raper obraził ekipę Hem Gru! Powiedział, ze maja ssać pałę. Młode pokolenie gardzi starymi raperami jednak nie wiedzą co to prawdziwe zycie bo dopiero co wyszli ze szkoly. Może to się dla takich gnoi skończyć bardzo źle… 

Raper Bedoes, któremu zarzucane było, że uprawiał sex z 14-letnimi dziećmi znowu prowokuje! Uważa się za legendę Polskiego rapu…

Nie ma drugiej takiej ekipy w Polsce. Jeśli wasz ulubiony raper nie jest z SB Maffiji, albo nie jest zaprzyjaźniony z SB Maffiją, to prawdopodobnie właśnie teraz ssie komuś pałę.

Od razu ekipa z HG postanowiła uciszyć gówniarza, któremu wydaje się, że jest bogiem na Polskiej scenie Hip Hop.


Bilon nie wytrzymał o powiedział wprost, że raper dostanie po pysku.

Przyłączam się do ekip, które są oburzone wypowiedzią niejakiego Bedoesa, którym tam bardzo nieładnie się zachował. Otóż mój drogi, jak wpadniesz nam w rączki, to będzie niestety cieniutko.
Do zachowania Borysa odniósł się także Żary. – Mało kiedy wypowiadam się na tematy, które dzieją się na naszej scenie, ale ten temat jest nie do odpuszczenia. A mianowicie niejaki bedosres (takiej formy użył Żary – przyp. red.) – widać, ze dzieciak nie trzyma mordy krótko i to go zgubi. Skoro ta twoja ekipa SB jest taka najlepsza w Polsce, to widocznie nie nauczyli cię wielu podstawowych rzeczy, a mianowicie pokory, gnojku i szacunku do ludzi. Też byłem małolatem i starsi koledzy pokazali mi, co to szacunek. Ty jesteś po prostu głupi i na pewno spotkasz na swojej drodze ludzi, którzy ci to wytłumaczą w sposób taki, jak tłumaczyliśmy to lata temu. Wiadomo, dzisiaj trzeba dużo robić, żeby zostać zauważonym, tylko zrób coś dobrego, a nie głupiego, by cię dostrzegli. Białas sam powinien cię wychlastać ku***em po mordzie – czytamy na jego profilu. Żary kończy wpis ostrzeżeniem: – Pilnuj się Bedi.

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

999 points
Upvote Downvote

Total votes: 3

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 33.333333%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 66.666667%

Stara firma wróciła! Pierwszy kawałek po wieloletniej przerwie..

TPS poniżony przez SB Maffiję! Młodzi Raperzy mocno cisną po ulicznym raperze..