in

Jeśli Oświeciński przegra z narkomanem może stracić wszystko…

Może już nie zagrać w żadnym filmie! Oświeciński całe życie ciężko pracował na siłowni nie pił nie palił i nie brał narkotyków w przeciwieństwie do Popka. Raper jest alkoholikiem, miał problemy z narkotykami. Z tego właśnie powodu stracił wszystkie zęby. Otwarci mówił, że brał sterydy. Między treningami palił papierosy.

Jeśli Oświeciński przegra to znaczy, że przegrał sport. Cała praca poszła a nic bo wygrał gość, który miał dwie wszywki w dupie i kokaine mieszał z wódką. Mogą odwrócić się od niego fani… Wizerunek aktora kreowany jest na gościa, który jest nie do pokonania. Jeśli dojdzie do jakiejś kompromitacji Strachu może stracić zaufanie widzów. Podobna sytuacja była po walce Popka i Pudziana… Fejm rapera spadł znacznie a w całym internecie wszyscy pisali, że Popek to lamus. Dopiero po szybkiej wygranej z koksem odzyskał zaufanie.

Podsumowując na walkach w klatce można zarobić duże pieniądze, ale z tymi pieniędzmi idzie również ryzyko utraty dobrego wizerunku co na pewno wpłynie na dalsze kariery obu panów. Zwycięzca zgarnie wszystko…

Manager ostrzegała mnie, że mogę stracić wszystko ja jednak zdecydowałem się walczyć – powiedział Oświeciński

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1001 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Popek pokazał co podczas walki będzie działo się z mordą Oświęcińskiego…

Gdy dowiedział się co zrobiła jego córka strzelił sobie w głowę!