in

JESTEM PROSTYTUTKĄ I ZDRADZĘ WAM SEKRET!

Jestem prostytutką od 2 lat. Pracowałam w Polsce, a obecnie zarabiam na chleb za granicą. Pracowałam już w Niemczech, Belgii, Norwegii, Szwecji oraz Szwajcarii. Pisząc wyznanie chcę uświadomić facetom, jakie podejście mają do nich dziewczyny takie jak ja.

Obsłużyłam już setki facetów.

Prostytutka cieszy się tylko w dwóch sytuacjach – kiedy płacisz i kiedy wychodzisz.

Myślisz, że dziewczynie jest z Tobą dobrze, że ma orgazmy.

Nie.

Ona udaje, uśmiecha się, miło jęczy, a w myślach mówi „spuść się pajacu i wypierdalaj”. Chcesz, żeby miała orgazm na zawołanie, jasne. Ona udaje, a facet którego obsługuje jest w siódmym niebie.

Fajnie, jeżeli przychodzi gość, płaci za godzinę, spuszcza się i dziękuje. Niestety, trafiają się też tacy, jest ich nawet większość, jakieś 70%, ich najbardziej nienawidzę, którzy już nie potrafią – wiadomo, nie dojdą, a trzepią pajaca z pół godziny, jakby chcieli go wyrwać. Żenada!

Zapłacił i musi czas wykorzystać, choć dziewczyna patrzy na niego z politowaniem.

Kolejny typ faceta. Nie ważne komu, ważne żeby wsadzić do dziury. Pracuję z koleżanką, ma 55 lat. Ceny ma dużo mniejsze ode mnie, jakieś 40 euro mniej. Ja mam 21 lat. Facet przychodzi i wybiera tą starszą, bo jest 40 euro taniej. Jeżeli ja dam za taką cenę to zostaje, jeżeli nie zrobię obniżki – wybiera starszą. Ważne jest jedno – żeby gdziekolwiek zamoczyć.

Nienawidzę tego co robię. Mam wstręt do facetów, ale jest z tego fajna kasa.

Zawsze znajdą się idioci, którzy wierzą, że prostytutki to nimfomanki potrzebujące ciagle bolca w dziurce… Bzdura. One potrzebują kasy. W kieszeni.

Opamiętajcie się. Macie kochające żony, kobiety, a chodzicie do dziewczyn, które Wami gardzą i wyśmiewają z innymi koleżankami, jak tylko wyjdziecie.

Musiałam w końcu to z siebie wyrzucić.

Ania, dziwka 21 lat, KRK

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

JERZY „JURAS” WROŃSKI POKONAŁ PRZEZ POTĘŻNY NOKAUT KONTROWERSYJNEGO PORTUGALCZYKA!

KACPER HTA BRONI DAWIDZIORA: „LAWINA KŁAMSTW!”