in

Już wszystko jasne! Zobacz co Tomasz Oświeciński powiedział na policji…

Mamy białko Stracha! Teraz już wszystko jest jasne czy celebryta jest konfidentem?!

Faktem jest, że aktor był na prawdę w gangu za co przesiedział parę lat w więzieniu. Jednak niektórzy zarzucają mu, że wsypał paru kolegów.

Wiem, że to dzisiaj trochę dziwnie brzmi, ale nie miałem świadomości, że to byli gangsterzy. Niektórzy faktycznie zeszli później na drogę przestępczą. Chcieli, żebyśmy wraz z moim wspólnikiem dołączyli do grupy. Z Darkiem doszliśmy do wniosku, że to będzie najbardziej rozsądne.

Organizacja Stop Pomówieniom udostępniła zeznania Oświecinskigo. Przed osadem należy dokładnie przeczytać całe pismo.

STRACHU TO KONFIDENT
PRZEDSTAWIAMY NIEZBITY DOWÓD !!!
– czytamy na profilu Stop Pomówieniom

Polub i udostępniaj niewygodną prawdę u siebie, nie bądź obojętny!!!


https://www.facebook.com/StopPomowieniom

W związku z waszym ciśnieniem na tzw papier i zarzuty,że Akcja Stop Pomówieniom pomawia,przedstawiamy Wam jedną z wielu stron zeznań Tomasza O vel Tomsona vel Stracha. Mamy nadzieję,że to zamknie niedowiarkom usta i macie już czarno na białym,że to prawda !!!! Póki co robimy ciszę w tej sprawie, by nie było,że to dla Nas priorytet i zajmujemy się tylko tym tematem.Jest to jedna z kilkudziesięciu spraw z 2017 roku,która zajęła się i nagłośnila Akcja Stop Pomówieniom !!! Obszerny materiał video, wraz ze wszystkimi dokumentami jakie posiadamy,pokażemy w grudniu. Do tego momentu, panuje w tej kwestii cisza w eterze i zajmujemy się bieżącymi sprawami. Strachu to konfident,pomawiacz,oszust i tyle w temacie !!! Jak ktoś od dziś daje mu rękę i bawi się z nim prywatnie, to nie może już powiedzieć kiedyś,że robił to nieświadomie. Chcieliście „Bialko” to proszę bardzo !!! Dziękujemy za uwagę.. – pisze Stop Pomówieniom

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Różal odwalił krzywą akcję?! „To co on odstawia to szok!”

Bonus RPK w piątek ma ogłoszenie wyroku! „Wzywam wszystkich do…”