in

Kali uderza w gówniarzy! Teraz gnoje mają przesrane…

Kali wypowiada wojnę paru dzieciakom, którzy się za bardzo wożą i cwaniakują. Stara gwardia jest dalej silna a raper podjął rękawice z nowymi graczami na scenie.
 Nie chcę nikogo obrażać, ale jest kilku gówniarzy, którzy są irytujący, no i trzeba by z nimi zrobić delikatny porządek, co też będę chciał delikatnie zrobić. Będzie kilka tracków, którym chcę utrzeć nosa gnojkom, którym się za dużo wydaje – zapowiada.

Kali zamierza zmienić swój styl. W swojej wypowiedzi zachwala Palucha i jak sam mówi chce pójść jego śladami:

Chcę pokazać twórcom, którzy nie upychają przekazu w newschool, że to się da zrobić, że newschool niekoniecznie musi być takim trochę głupim tworem, że też można upchać wartości – mówi Kali zachwalając twórczość Poznaniaka. – Pomimo tego, że robi mocny newschool od lat, jest to bardzo wartościowa muzyka i ludzie mogą wynieść z niej coś wartościowego – dodaje.

Przypomnijmy, że niestety jest faktem, że starzy raperzy są wypychani ze sceny przez młodzież. Bilon, Wilku, czy Pih? Coraz mniej o nich słyszymy za to ciągle można zobaczyć takich graczy jak Bedoes, czy Białas. Na scenie toczy się wojna o wpływy między starymi a młodymi raperami. Kali wypowiedział im oficjalną wojnę!

STARZY VS MŁODZI KTO WYGRA TĄ WOJNĘ?

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 2

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 50.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 50.000000%

Ta 9-latka ma pieści ze stali! Potrafi uderzyć 100 razy w ciągu minuty!

Pajacował jak małpa bo myślał, że biały nie umie się bić…