,

Kali wspomina czasy, gdy siedział w więzieniu i nagrywał z Firmą…

Za kratami przeżyją tylko najsilniejsi. Kali się nie wstydzi się swojej przeszłości w porównaniu do Tadka z Firmy. 

Kali odnosi się do słów Tadka z Radia Maryja, któy żalił się, że żałuje tego co robił w przeszłości. Marcin ma jednak inne podejście do tematu.

 Nim się spotkaliśmy, rozmawiałem z mamą, która jest moją wielką fanką. Ma wszystkie moje płyty, zna wszystkie moje teksty. Powiedziała mi taką rzecz. Czytała ostatnio wypowiedź Tadka zamieszczoną na Pudelku, bo lubi siedzieć na tej stronie i sprawdzać, co dzieje się w świecie celebrytów. (śmiech) W tym artykule była informacja, że Tadek udzielił wywiadu dla Radia Maryja i wspomniał w nim, że wstydzi się za siebie z czasów Firmy. Ze mną tak nie jest, nie wstydzę się tamtego okresu. Taki wtedy byłem. To jest tak, jakbym miał się wstydzić tego, że siedziałem w więzieniu – mówi Kali w rozmowie z magazynem Vaib.

Kali wierzy, że jego przeszłość miała wpływ na przyszłość. Nie byłby tym kim jest, gdyby nie przeżył tego wszystkiego w młodości.

Wierzę w przeznaczenie i łańcuch przyczynowo-skutkowy, wierzę, że każdy czyn prowadzi cię do jakiegoś miejsca w przyszłości. Możliwe, że nigdy nie rozmawialibyśmy w tym samochodzie, gdybym nie przeżył tego, co przeżyłem. Wiem, że to co mówiłem na albumach Firmy, było momentami płytkie, choć wielu małolatów wychowaliśmy „na ludzi”.

Kali twierdzi, że wygrał dissy z Tadkiem i Bosskim. Wspomniał również, że nie pojechał po nich na 100% bo byli kiedyś ziomkami.

Dissy  zawsze mają to d osiebie, że pierze się w nich brudy. Faktycznie cała akcja była zbędna, ale musiałem się bronić. Oni do dziś twierdzą, że ja zaatakowałem ich pierwszy , z czym się nie zgodzę. Musiałem wytoczyć ciężkie działa, ale w dalszym ciągu mialem na uwadze minione lata. W końcu byliśmy ziomkami. Nie odkręciłem kurka na maksa.

Kto wygrał beef? Kali, czy Bosski i Tadek?

Ponoć filar, bo mam więcej wyświetleń na dissie – mówi krótko Kali

KAWAŁEK KALIEGO Z KRYMINAŁU:


źródło glamrap.pl, czasopismo vibe

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania virali! Stwórz swojego virala teraz!

loading...

Dodaj komentarz

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Maro

Śmieszne spostrzeżenia jak można być dumnym że siedziało się w pierdlu

wpDiscuz