,

Kazał 15-latkowi jeść odchody, zgwałcił go szczotką od kibla. Teraz sam sobie wymierza karę bo chce iść do prawdziwego więzienia!

d8yz8877

Do tego wszystkiego doszło w Niepublicznym Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Rejowcu. W lutym trafił tam nowy wychowanek, 15-letni Maksymilian B. Jego starszy kolega postanowił zrobić nowo przybyłemu „chrzest” i kazał mu jeść odchody, po czym zgwałcił go szczotką w toalecie!

0163

Sąd wymierzył 17-letniemu Mateuszowi K. za ten czyn, karę dwóch lat bezwzględnego pozbawienia wolności. Zaraz po rozpoczęciu rozprawy oskarżony sam zaproponował wyrok! Wyraził chęć spędzenia 2 lat w więzieniu dla dorosłych! Rzadko się zdarza by ktoś tak chętnie szedł do więzienia. Nasuwa się pytanie czy nastolatkowi nie zachciało się po prostu grypsować?

Początkowo wyzywali go, potem zaczęli bić po twarzy, jednak brutalność oprawców narastała z każdą chwilą. Doszło do tego, że nakazali 15-latkowi jeść odchody. Gdy ten się nie zgodził, Mateusz K. włożył zaatakowanemu do odbytu kij od szczotki. Wszystkiemu mieli kibicować inni wychowankowie ośrodka. Kiedy sprawa wyszła na jaw, 17-latek uciekł z ośrodka i ukrywał się przed policją. Policja wystawiła za nim list gończy

Opis tego zdarzenia nie pozostawia wątpliwości, że należy wymierzyć mu karę jak dorosłemu. Należy zadać tylko pytanie: Czy więzienie i zaciągi 17-latka do świata grypsery niosą szansę resocjalizacji go?

źródło: lublin112.pl

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania virali! Stwórz swojego virala teraz!

loading...

Dodaj komentarz

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
:)

ale niby jak on ma grypsowac ?

wpDiscuz