in

KIBICOM ZEPSUŁ SIĘ AUTOKAR I NAPADLI NA BIEDRONKĘ.

Kibicom Śląska Wrocław zepsuł się autokar podczas wyjazdu do Białegostoku (mecz z Jagielloniom) więc postanowili napaść na „Biedronkę” w Horodnianach. Policji trudno było powstrzymać złodzieji, ale przy pomocy pracowników sklepu zatrzymano łącznie 15 osób! Świadkowie twierdzą, że doszło tam do prawdziwej bitwy.

Do całego zdarzenia doszło podczas przesiadki z autobusu do pociągu. Niestety pojazd przewożący delikwentów zepsół się w Horodnianach. Kibice nie chcieli czekać na zastępczy transport więc postanowili odwiedzić pobliską biedronkę, gdzie urządzili sobie wielką promocję. Grupa napastników wtargnęła do sklepu, gdzie nie mieli zamiaru płacić za towar. Gdyby nie to, że napastnicy z Wrocławia byli eskortowani przez policję w sklepie nie zostałoby nic.

To była bitwa kiboli z policją – relacjonuje świadek

Podczas całego wyjazdu zatrzymano łącznie 19 osób z czego 15 w Biedronce. Kibice mieli przy sobie pałki teleskopowe, materiały pirotechniczne, oraz narkotyki. Policja z Białegostoku szuka świadków zdarzenia i prosi o kontakt pod numerem 85 670 34 20

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

KAZIK SŁUCHA POPKA. CZYŻBY MIAŁ POWSTAĆ ICH WSPÓLNY KAWAŁEK?

KOKS I ALKOHOL POWODUJĄ SAMOBÓJSTWA. TO JUŻ PEWNE.