in

Kobieta zamarzła na śmierć! Gdy przywieźli ją do szpitala nikt nie mógł uwierzyć co się stało…

To cud! Nikt nie może w to uwierzyć, ale kobieta, która była zamarznięta jak kamień w szpitalu ożyła. Nie wiadomo jak to się stało!

Jean Hilliard przeżyła całkowite zamarznięcie swojego ciała. Gdy przywieźli ją do szpitala lekarze nie wiedzieli co robić. Jej skóra była tak sztywna i twarda, że nie dało się wbić igły. Wszystko zaczęło się, gdy Kobieta 20 grudnia 1980 roku po północy jechała terenami wiejskimi, do rodziny, kiedy samochód wypadł z drogi i nie był w stanie ruszyć ponownie. Wtedy przy -22°C. postanowią wyjść z samochodu i szukać pieszo pomocy. Jednak daleko nie zaszła. Straciła przytomność i upadła na ziemię. Tam po prostu zamarzła.

Dopiero na drugi dzień Jean znalazł okoliczny mieszkaniec. Myślał, że już jest martwa, ale sztywną kobietę zawiózł do szpitala. Okazało się, że ona żyje! Jej temperatura była tak niska, że nie mógł jej zmierzyć termometr. Oddech był, ale bardzo płytki, a serce zwolniło do około ośmiu uderzeń na minutę. Dopiero po 3 godzinach zaczęła topnieć. Skóra zaczęła robić się miękka i wtedy lekarze doznali szoku. Zobaczyli, że Jean zaczyna mrugać oczami! W końcu zaczęła normalnie funkcjonować. Była w szoku, ale cieszyła się, że po takim nieszczęściu straci tylko parę palców i będzie mogła dalej normalnie żyć. To pierwszy taki przypadek w medycynie. Można nazwać go cudem!

Unsolved Medical Mystery of Ice Hibernating Woman – Jean HilliardThanks for watching…. 1. 19 year old Jean Hilliard was driving home from a friend’s house when her car skidded on an icy road and careened into a ditch. 2. It was a remote gravel road but she knew someone who lived nearby and she started walking to his house.

źródło http://www.weekendowo.pl

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1001 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Tak trakuje się imigrantów w Polsce. Nikt im nie chce pomóc..

50 cent chce solówki z Conorem McGregorem! „Znokautowałbym go w ulicznej walce”