in

KOKS I ALKOHOL POWODUJĄ SAMOBÓJSTWA. TO JUŻ PEWNE.

Jeśli kochasz życie, nie sięgaj po kokainę i alkohol. Ta mieszanka niszczy psychikę i zwiększa ryzyko samobójstwa kilkukrotnie!

Miłośnicy łączenia kokainy i alkoholu, po przeczytaniu tego artykułu prawdopodobnie skuszą się na chwilę refleksji. Najnowsze badania przeprowadzone przez amerykański Narodowy Instytut Zdrowia Psychicznego i Brown University pokazują, jaki wpływ na człowieka ma powyższa mieszanka. Wyniki przedstawione przez naukowców przerażają. Okazuje się, że ci, którzy to robią, mają 2,4 raza większe szanse na to, że odbiorą sobie życie niż człowiek który ma depresję

Badania objęły prawie 1000 kobiet i mężczyzn używających używek. Wielu z nich zażywa leki uspokajające, pali marihuanę i nadużywa alkoholu, jednak to ci, którzy regularnie łączą wysokoprocentowe drinki z kokainą, marzą o śmierci częściej niż pozostali badani.

Naukowcy nie są w stanie w stu procentach wyjaśnić, co jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Konkluzja w stylu „te narkotyki są złe i ta mieszanka jest zła dla człowieka” nie jest przekonująca, ponieważ brak w niej konkretów. Dlatego ambicją i obowiązkiem badaczy jest znalezienie odpowiedzi. W przyszłości może to uratować komuś życie.

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

KIBICOM ZEPSUŁ SIĘ AUTOKAR I NAPADLI NA BIEDRONKĘ.

KOKSU ODPOWIADA NA GROŹBY POPKA! „BĘDZIESZ LEŻAŁ NA GLEBIE”