in

WYRWAŁ DWA STEMPLE NA POCHLASTANY RYJ OD KIBICÓW WISŁY I POLECIAŁ ŻALIĆ SIĘ OCHRONIE!

Popek wrócił do MMA i dzisiejszego wieczoru będzie walczyć z Pudzianem, ale nie róbcie z niego jakiegoś wielkiego fightera i przestańcie się tak jarać.

Osobiście chcielibyśmy, żeby Mariusz mu dokopał i pokazał, że tu jest Polska, a nie jakaś Albania… On jest Waszym idolem ? Ponoć taki związany z ulicą i zasadami, a jak wyrwał dwa stemple na pochlastany ryj od kibiców Wisły to od razu poleciał żalić się ochronie. Żaden prawdziwy Polak, za którego tak bardzo Popek się uważa nie będzie się nazywać mianem ” Króla Albanii „… Widzieliście akcję z „faceburgerem” ? Włożył do hamburgera kawałki swojej skóry wyciętej z twarzy, a następnie dał to do zjedzenia naszemu rodakowi i śmiał się, że Polak cebulak zje wszystko. Zbił fortunę na fejmie zrobionym przez gimbusów i teraz myśli, że jest kimś… Na KSW w Krakowie powinniśmy go przywitać gwizdami, środkowym palcem i okrzykami, żeby w*****lał z naszego kraju.

 Pudzian jest naszym walecznym rodakiem i to mu trzeba kibicować ! To on śmiało i otwarcie mówi jak jest, że nie chce w Polsce uchodźców i będzie bronić naszej ojczyzny w razie W.  Pozdro i do zobaczenia na kibicowskim szlaku !

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

POPEK I POMIDOR WKRĘCAJĄ ZIOMECZKA W GWAŁT!

POPEK ROZKMINIA W KOGO USTACH LUBI KOŃCZYĆ…