in

KSW 40: online za darmo? Walka Pudzianowskiego, Stream PPV

KSW 40 ONLINE. Gdzie oglądać za darmo? Walka Mariusz Pudzianowski – James Młot McSweeney na żywo. Kiedy odbędzie się walka? Koszt biletów na KSW 40 i gdzie je kupić? Darmowy stream KSW 40? Ile kosztuje PPV na walkę Pudzianowski vs McSweeney? KSW 40: KSW w Irlandii 22 października 2017 w hali 3Arena.

Przed niedzielną galą KSW 40 w Dublinie współwłaściciel największej polskiej organizacji MMA Martin Lewandowski opowiada nam o zagrożeniu przechodzącym nad Wyspami huraganem Ofelia, logistyce zagranicznej gali i problemach zdrowotnych rywala Mariusza Pudzianowskiego w walce wieczoru. – Mamy przygotowane zastępstwa na trzy ostatnie pojedynki wieczoru, ale liczymy na to, że nie będziemy musieli z nich skorzystać – podkreśla Lewandowski.

Walka wieczoru KSW 40 – Mariusz Pudzianowski vs. McSweeney – ONLINE

KSW 40 online
KSW 40 online

Tomasz Dębek: W niedzielę organizujecie galę w Dublinie, tymczasem z Irlandii napływają kolejne informacje o stratach spowodowanych huraganem Ofelia. Pogoda może przeszkodzić w organizacji wydarzenia w 3Arenie?

Martin Lewandowski: 15 minut temu [rozmawialiśmy w poniedziałek po południu – red.] dostałem telefon z informacją, że ludzie chowają się przed żywiołem do schronów, bunkrów itd. Nie możemy bagatelizować tej sprawy, śledzimy sytuację na bieżąco. Zobaczymy, jak wszystko się rozwinie. Od środy rozpęd huraganu ma słabnąć, większość ekipy będzie podróżowała już po jego apogeum. Inni do Dublina polecą po sobotniej gali UFC, na której też będą pracować. Do tego dochodzi kwestia przekazu satelitarnego, który może być osłabiony czy zerwany przez pogodę. Oraz naszych ciężarówek, które właśnie jadą do Irlandii. Czekają na informację, czy będą mogły dotrzeć tam promem, czy będą musiały zawrócić i szukać innych możliwości. Problem jest poważny i bardzo niemiły. Dobrze, że wszystko dzieje się teraz, a nie w weekend. Wtedy pewnie nikt nie chciałby wychodzić z domu, ludzie pilnowaliby własnego dobytku.

KSW 40 – online, za darmo!

Jak skomplikowaną operacją pod względem logistycznym jest organizacja gali poza granicami Polski? Doświadczenie sprzed dwóch lat i gali KSW 32: Road to Wembley mocno się przydaje w tym przypadku?

To zawsze skomplikowana sprawa. Przede wszystkim obowiązuje nas tam inne prawo. Pod każdym względem: od weryfikacji kontraktów zawodników, przez kwestie podatkowe, zatrudnienia, ichniejsze ZUS-y, umowy z halą, podwykonawcami… Zatrudniliśmy też firmę od produkcji telewizyjnej. Musieliśmy liznąć trochę irlandzkiego prawa, skorzystaliśmy z pomocy osób, które mogły nam w tej kwestii doradzić. Faktycznie, dzięki londyńskiej gali jest nam trochę łatwiej. Nie wszystko przekłada się na Irlandię w skali jeden do jednego, ale wiele rzeczy wygląda bardzo podobnie. Wciąż jednak jest wiele różnic w porównaniu z galami w Polsce.

KSW 40 – TRANSMISJA za darmo w Polsce. Online

Oficjalny trailer KSW 40 w Dublinie

Oficjalna zapowiedź pierwszej gali KSW w Irlandii, która odbędzie się w niedzielę 22 października w Dublinie. Bilety na KSW 40 dostępne na www.eBilet.pl. Transmisja: www.kswtv.com. Video Editor: Marcin Drewnowski Music: Extreme Music

KSW 40 – TRANSMISJA online za darmo? Gdzie?

Na przykład?

Choćby kwestia sprzedaży biletów. Na Wyspach jest zupełnie inna dynamika. W Polsce przyzwyczailiśmy ludzi do tego, że kiedy wypuszczamy wejściówki do sprzedaży, od razu trzeba o nie walczyć. Nie tylko o najlepsze miejsca. W Londynie sprzedaż powoli się rozpędzała, a bardzo mocno rosła w ostatni weekend przed galą. Tak samo jest teraz.

KSW 40 Pudzianowski – McSweeney: Walka wieczoru KSW 40 online!\

Ile procent miejsc jest wyprzedanych w tym momencie?

Liczymy to na bieżąco, ale nie potrafię podać teraz dokładnych danych. Osobiście życzyłbym sobie, żebyśmy zapełnili halę w 90 proc. Wiem, że już pobiliśmy rekord lokalnych gal organizowanych w 3Arenie. Do ostatniego miejsca była wyprzedana bodaj tylko raz, podczas jednej z dwóch gal UFC. Ja nie liczę na komplet, 90 proc. w debiucie na irlandzkiej scenie będzie sukcesem. Ważniejsze niż wypełnienie hali jest dla mnie to, jakie nacje znajdą się na trybunach. Chcemy dotrzeć nie tylko do Polaków. Robimy wszystko, by nasz produkt był atrakcyjny też dla Irlandczyków i fanów z Wielkiej Brytanii.

KSW 40: Walka Pudziana
KSW 40: Walka Pudziana

KSW 40 Jak obejrzeć walkę Pudziana za darmo ?

Podlegacie irlandzkiemu prawu, ale też tamtejszej komisji medycznej. Ile prawdy było w informacji o możliwości wycofania Jamesa McSweeneya, rywala „Pudziana” w walce wieczoru? Przed podpisaniem kontraktu z Jamesem dostaliśmy od niego wszystkie badania zdrowotne, były OK. Nie mamy powodu, by odwoływać walkę. Fakty są jednak takie, że problemy ze zdrowiem się za nim ciągną i jego wcześniejsze deklaracje mogą mieć wpływ na decyzję Safe MMA. [brytyjska organizacja medyczna dbająca o zdrowie zawodników – red.] Jego sprawa jest „na wokandzie”. Mocno się w nią włączyliśmy, bo do gali został tydzień i nie chcemy zostawić niczego przypadkowi. Na tę chwilę James jest na karcie walk i liczymy na to, że nic się już w tej kwestii nie zmieni.

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Będą jarać marihuanę na marsie! Nasa wyśle konopie w kosmos…

Oświeciński ośiwiał przed walką z Popkiem. Może się to skończyć tragicznie…