in

ŁOWCA PEDOFILII ZŁAPAŁ 140 ZBOCZEŃCÓW. POLICJA CHCE GO ZNISZCZYĆ

SKANDAL. Najbardziej znany w Polsce łowca pedofilii, który złapał aż 140 zwyrodnialców ma problemy z Polską policją! Funkcjonariusze zabrali mu laptopa bez, którego nie może pracować. Chodzą plotki, że jest to odwet za kompromitację policjantów, których statystyki na tle Krzysztofa Dymkowskiego wyglądają blado!

Komunikat dla wszystkich więcej już łapał pedofili nie będę bo nie mam laptopa w dniu dzisiejszym we Wrocławiu został zatrzymany pedofil dwudziestoletni student Pierwszy raz coś takiego się zdarzyło na 141 przypadków że policjanci Zabrali mi laptopa i nie mam na czym pracować przez zebranie laptopa zostanę to jest zwolniony z pracy ponieważ nie będę mógł się zalogować w firmie Tak się kończy pomaganie ludziom w łapanie zboczeńców którzy umawiałem się z dziećmi – napisał Dymkowski na facebooku

Łowca pedofilii pracuje 9 godzin dziennie szukając w sieci ludzi, którzy chcą umówić się na sex z osobami poniżej 15 roku życia. Jego statystyki na tle policji wypadają imponująco ponieważ przez ostatni rok na swoim koncie ma już 140 złapanych zwyrodnialców.

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

KULTURYSTA PRZEZ ENERGETYKI ZMARŁ NA RAKA

LUDZIE OSZALELI! POPEK NA KONCERCIE ŚPIEWA HYMN POLSKI