in

MASA „ZAPŁACILIŚMY KANCELARII WAŁĘSY 150 TYS. DOLARÓW ZA UŁASKAWIENIE SŁOWIKA”

W najnowszym wywiadzie przeprowadzonym z najsłynniejszym świadkiem koronnym w Polsce, Jarosław „Masa” Sokołowski stwierdził, że mafia zapłaciła 150 tyś $ kancelarii prezydenta Lecha Wałęsy, aby Słowik został uniewinniony.

Podobno całą sprawę załatwił tajemniczy mecenas, którego nazwiska Masa nie chce zdradzić.

Załatwił to przez Kancelarię Prezydenta Lecha Wałęsy pewien mecenas, którego nie chcę wspominać. Zostało to klepnięte, suma była „wyświetlona” od samego początku, przekazaliśmy pieniądze, a później było tak, jak zeznałem w prokuraturze: bawiliśmy się i wzisiliśmy toasty – mówi świadek koronny

Masa komentuje także całą sytuację z podpisaniem dokumentów ułaskawiających przez Lecha Wałęsę. Twierdzi, że głowa państwa powinna wiedzieć, co ma na biurku i jakie dokumenty podpisuje.

Nie wiem, czy ktoś Wałęsie podsunął to ułaskawienie, ale je podpisał. I jako prezydent powinien wiedzieć, co podpisuje – stwierdził krótko Massa

Świadek koronny skomentował, że łapówkę jaką tajemniczy mecenas przekazał kancelarii prezydenckiej w celu ułaskawienia gangstera, czyli 150 tyś $ wcale nie była wielką sumą. Tłumaczy, że dla nich to były grosze i z jednego ukradzionego tira mieli trzy razy więcej. Jednak dla społeczeństwa tym bardziej w tamtych czasach była to olbrzymia duża kwota.

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

MASA CIŚNIE PO MALIKU MONTANIE „FRAJEREK W RURKACH”

MECZ PIŁKI NOŻNEJ ZJARANI VS PIJANI. ZOBACZ KTO WYGRAŁ…