,

Mefedron dojedzie do Ciebie szybciej niż pizza. Zobacz jak wykręca ludzi!

...

Zęby po tym narkotyku psują się bardzo szybko.
Zęby po tym narkotyku psują się bardzo szybko.
« 1 z 5 »

...

Zobacz galerie zdjęć i dowiedź się więcej o skutkach ubocznych tej substancji.

Metafedron – to śmiertelnie niebezpieczny narkotyk o wiele silniejszy od amfetaminy! W Polsce popularny na dużych imprezach muzycznych, oraz knajpach. Jest niebezpieczny i coraz bardziej popularny! Nie namawiamy do jego spożycia! 

Powoduje napady agresji i gniewu, odbiera kontrolę nad zachowaniami. Szczególnie niebezpieczny jest w połączeniu z alkoholem! A najgorsze jest to, że… jest całkowicie legalny i powszechnie stosowany! Kupiliśmy go na telefon. Diler przyjechał przed nasz biurowiec. Był na miejscu szybciej niż… dostawca pizzy! 

źródło fakt24.pl, shine (galeria z imprezy), Omen Płośnica (galeria z imprezy)

14 Comments

Odpowiedz
 1. Wg Wikipedia

  Polska: 25 sierpnia 2010 mefedron został zaklasyfikowany jako substancja psychotropowa grupy I-P i jest nielegalny (Dz. U. z 2010 r. Nr 143, poz. 962)[21].

 2. Penalizacja tych substancji zdecydowanie pogarsza sytuację przeciętnych ich uzytkownikow. na miejsce każdej z nich po delegalizacji wejdzie kolejny substytut (nawet nie jeden, a około ośmiu), którego zażywanie może mieć jeszcze gorsze skutki niż w przypadku ich poprzednika, dlatego według mnie oryginalne, powszechnie znane narkotyki powinny być zalegalizowane bądź jakoś sprowadzone z powrotem na rynek w sposób umożliwiający organów władzy jakąkolwiek kontrolę nad tym. Ci którzy będą chcieli to zażywać i tak będą znajdować sposoby żeby to robic, a w ten sposób przynajmniej będą brać pewne i zbadane na przestrzeni lat substancje z którymi wiadomo jak walczyć. Delegalizacja oczywiście jest jak najbardziej uzasadniona i słuszna, ale jak widać nie jest to dobry sposób na walkę z narkomanią. A jak już delegalizowac narkotyki to wszystkie, bez specjalnego traktowania takich substancji jak alkohol, który moim skromnym zdaniem jest jednym z najgorszych dragów, w dodatku dostępnym we właściwie każdym sklepie i powodujacym kolosalnie większe straty niż wszystkie inne razem wzięte, zwłaszcza biorąc pod uwagę to jak nieporównywalnie większy odsetek ludności na całym świecie jest dotknięty działaniem tej przekletej substancji, czy to bezpośrednio jak przykładowy bezdomny alkoholik czy pośrednio, jak dzieci z rozbitych przez wódkę rodzin, czy choćby randomowy przechodzien który dostaje tzw. wpierdol od pijanego dresa.

 3. Polska: 25 sierpnia 2010 mefedron został zaklasyfikowany jako substancja psychotropowa grupy I-P i jest nielegalny (Dz. U. z 2010 r. Nr 143, poz. 962)

 4. to sa żarty i problemy ze zdrowiem po zarzywaniu amfetaminy sa wyssane z palca… jednak mefedron nie sporzywam bo czyscze nim klozet jak sie zapcha jest nie samowicie zracy… zażywam amfetaminę 6 lat praktycznie dzień w dzień nie wypadł mi ani jeden ząb nie mam problemow ze zdrowiem a jak bylem u lekarza to stwierdzil ze jestem zdrów jak ryba

 5. Ludzie, przestancie pie***lic ze bierzecie i NIC WAM NIE JEST.
  Ja fete biore juz kolo 3 lat, MDMA prawie rok. Zaczynalem od kresek pare cm, a podczas imprez nie raz konczylo sie na kreskach nawet jak od palca wskazujacego do lokcia (glupota).
  Obecnie detoks z powodu nadmiernych napadow lekowych, psychoz, spowolnionego myslenia.
  Wraca co prawda wszystko do normy, ale jedno jest pewne.. detoks potrwa 4-5 miesiecy, albo sie nigdy nie skonczy.
  Do czasu az nie „odplynales” na zejsciu przez duszenie sie blagajac o pomoc, nie wiesz co to mocny towar, ani co to zejscie ;>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *