in

Miał 10 lat i palił 2 g marihuany dziennie. Nie uwierzycie jak wygląda w wieku 25 lat…

Michał miał od małego trudne dzieciństwo. Wychował się na ulicy a jego wzorami do naśladowania byli koledzy z podwórka. Gdy miał 10 lat palił już 2 g marihuany dziennie. Dziś ma 25 lat i zmienił się nie do poznania…

Każdy może zadawać pytanie skąd 10 letni chłopiec miał pieniądz na marihuanę? Odpowiedź jest bardzo prosta… Był tzw żołnierzem… Koledzy dawali mu sprzęt a tym rozprowadzał go po dzielnicy. Zawsze coś sobie odbijał z tego co sprzedawał ludziom.

Latałem bez przypału. Policja nigdy mnie nie kontrolowała. Skąd mogliby wiedzieć, że 10 letni chłopiec może sprzedawać narkotyki? Byłem w tym dobry. Biznes się kręcił zioło opychałem po szkołach i na podwórku. Zawsze przycinałem sobie lufkę, dwie i to paliłem. Szybko sie uzależniłem

Niestety złe towarzystwo doprowadziło chłopaka do uzależnienia od marihuany. Palił tyle zioła dziennie, że nie mógł tego odstawić.Jak paliłem 2 g dziennie i próbowałem to odstawić to zalewały mnie poty! Byłem cały mokry i nerwowy. Myślałem tylko o marihuanie. Gdy ją w końcu załatwiłem i zapaliłem czułem się jak w niebie.

Młody chłopak żyjący na krawędzi powoli schodził na samo dno. Koledzy nie dawali mu szans na poprawę mówiąc, że on jest zwykłym patusem. Nikt mu nie pomógł. Jednak ktoś nad nim czuwał. Los uśmiechnął się i spotkał pewną osobę na swojej drodze.

Myślałem, że tak już będzie zawsze. Czułem, że skończę źle.. kryminał, albo narkotyki. Wtedy poznałem Asię. Miałem 15 lat a ona 17 lat… Zakochałem się w niej i to mnie uratowało. Miłość mi pomogła. Zapisałem się na siłkę.. Zaczełem trenować, oraz chodzić do szkoły.

Mając 25 lat starzy koledzy nie mogli go poznać. Ci, którzy mu nie pomogli i wróżyli mu źle sami źle skończyli pijąc i ćpając na osiedlu pozbawiając się wszelkich perspektyw. W Michała wierzyła tylko jego dziewczyna i to się opłaciło. Ćwiczył ciężko i się uczył. Skończył studia poszedł na WSB, a jego forma jest wzorowa. Został trenerem personalnym. Jak widać nie ważne jak zaczynasz tylko jak kończyć a miłość potrafi naprawić wszystko.

ZOBACZ JAK WYGLĄDA MARCIN W WIEKU 25 LAT! URATOWAŁA GO MIŁOŚĆ DO DZIEWCZYNY
Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

999 points
Upvote Downvote

Total votes: 3

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 33.333333%

Downvotes: 2

Downvotes percentage: 66.666667%

Nowy wynalazek policji! Kibice nie mają już żadnych szans…

Dobrze porobiona laska na KSW pokazała to co miała najlepszego..