in

Miał 6 lat i palił 2 g marihuany dziennie. Nie uwierzycie jak wygląda w wieku 27 lat…

Marcin miał od małego trudne dzieciństwo. Wychował się na ulicy a jego wzorami do naśladowania byli koledzy z podwórka. Miał 6 lat a marihuanę palił jak papierosy. Dziś ma 27 lat i zmienił się nie do poznania…
Miałem 6 lat i paliłem około 10 jointów dziennie. Byłem zbuntowany. Gdy zjarałem się nie chciałem chodzić do szkoły. Czułem się po tym znakomicie. 

Niestety złe towarzystwo doprowadziło chłopaka do uzależnienia od marihuany. Palił tyle zioła dziennie, że nie mógł tego odstawić.

Jak paliłem 2 g dziennie i próbowałem to odstawić to zalewały mnie poty! Byłem cały mokry i nerwowy. Myślałem tylko o marihuanie. Gdy ją w końcu załatwiłem i zapaliłem czułem się jak w niebie.

Marcin nie skończył szkoły a koledzy poszli w swoje strony. Nie miał pieniędzy na marihuanę a ciągle był uzależniony. Postanowił, że jego pierwszą pracą w życiu będzie budowa. Tam zaczął pić. Dziś w wieku 27 lat został menelem. Zapytany o to, czy trawka doprowadziła do tego odpowiedział bez wachania:


Mój mózg w wieku 6 lat powienien się rozwijać a ja go muliłem marihuaną. Nie mogłem się skupić nic mi się nie chciało zawaliłem szkołę i uwierzyłem, że jestem zły. Jak uwierzysz, że jesteś zły to spadniesz szybko na dno. Ze mną tak było. Nie mówię, że każdy po marihuanie tak skończy, ale na pewno znaczna większość.

MARCIN DZIŚ JEST BEZDOMNYM UZALEŻNIONYM O MARIHUANY I ALKOHOLU. POZDRAWIA WSZYSTKICH PALACZY I ALKOHOLIKÓW

WIERZĘ ŻE WAM SIĘ UDA ODSTAWIĆ NAŁOGI – MÓWI MARCIN
Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

547 points
Upvote Downvote

Total votes: 5

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 20.000000%

Downvotes: 4

Downvotes percentage: 80.000000%

Chada prosi o pomoc! „Pieprzyć pozerów którzy nic nie wiedzą o cierpieniu…”

Dawidzior HTA strasznie cierpi w więzieniu. Zobacz jaki los zgotowali mu klawisze…