in

MICHAŁ MATERLA MA KŁOPOTY. W ARESZCIE MOŻE ZOSTAĆ DO…

Michałowi Materi ewidentnie ktoś chce przybić gruby wyrok. Jest przetrzymywany w areszcie od połowy grudnia. Za każdym razem przybijają mu kolejne 3 miesiące sankcji mimo iż jedyny świadek nie widział jak wręczano mu narkotyki! Jest to tzw „świadek postronny”

Sportowiec może tylko pomażyć o wolności i ewidentnie chcą mu przybić gruby wyrok. Niestety nie ma świadków na to, że Materla handlował narkotykami. Norbert Sawicki agent zawodnika MMA szczerze przyznał, że może posiedzieć kolejne 3 miesiące w areszcie.

– Został złożony wniosek o przedłużenie sankcji o kolejne trzy miesiące. Następna rozprawa odbędzie się 6 czerwca. Dochodzą mnie słuchy, bo tego nie wiemy formalnie, że jest bardzo dużo osób wzywanych w sprawie Michała. Idzie to tak daleko, że są wzywane osoby, które prowadzą sklepy w okolicy domu Michała i są o niego pytani oraz o to, czy kiedykolwiek widzieli, że zachowywał się podejrzliwie lub sprzedawał narkotyki. Jak na razie nie ma świadków bezpośrednich. Świadek pośredni pomawia, iż ktoś dał jednemu i drugiemu po 50 gramów kokainy czy amfetaminy, a Michał miał to sprzedać w dyskotece. Tymczasem pani prokurator ich nie przesłuchuje jako świadków, mimo, że sąd dwukrotnie to nakazał – podkreślił menedżer sportowca w rozmowie z mma.pl.

Niestety żyjemy w kraju, gdzie człowiek może być zniewolony tylko z pomówienia. Jeśli nie ma dowodów powinien opuścić areszt.

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

MECZ PIŁKI NOŻNEJ ZJARANI VS PIJANI. ZOBACZ KTO WYGRAŁ…

MICHAŁ MATERLA PRZERYWA MILCZENIE. PIERWSZE SŁOWA NA WOLNOŚCI…