in

MUZUŁMANÓW BĘDZIE NA ŚWIECIE DWUKROTNIE WIĘCEJ NIŻ CHRZEŚCIJAN!

Pod koniec 21 wieku, zgodnie z przewidywaniami, islam wyprzedzi chrześcijaństwo i stanie się religią dominującą na świecie! Muzułmanie chcą zwiększyć liczbę urodzeń o 70% w najbliższych latach, a szczególny nacisk kładą na Europe…

  • Islam mógłby wyprzedzić chrześcijaństwo jako religię największego na świecie do końca wieku
  • Chrześcijanie stanowili 33% globalnych urodzeń w ostatnich latach, ale także 37% zgonów, zgodnie z Pew Research Center
  • Populacja muzułmanów wzrosła o ponad 150 mln w 2010-15 do 1,8 mld; począwszy od 2015 roku, było 2,3 mld chrześcijan
  • „Chrześcijaństwo dosłownie umiera w Europie”, powiedział główny badacz Pew 

Liczba dzieci urodzonych przez muzułmańskich kobiet na całym świecie przekroczy liczbę urodzeń chrześcijańskich w ciągu najbliższych 20 lat.

Raport przez Pew Research Center, przewiduje także, że islam – już jest najszybciej rozwijającą się religią na świecie – może stać się największym wiara do końca stulecia. Chrześcijaństwo  „dosłownie umiera w Europie”.

Choć chrześcijanie stanowili 33 procent globalnych urodzeń w ostatnich latach – nieco więcej niż muzułmańskie urodzeń – stanowiły one również do 37 procent zgonów na świecie.

W latach 2015 i 2060 oczekuje się, że globalna populacja muzułmańska ma wzrosnąć o 70 procent, podczas gdy chrześcijaństwo ma wzrosnąć o 34 procent.

Naukowcy twierdzą, że migracja jest wśród czynników przyczyniających się do zwiększenia populacji muzułmańskiej w niektórych regionach, w tym w Ameryce Północnej i Europie.

Choć chrześcijaństwo pozostaje największą grupą religijną na świecie w 2015 roku – obejmujący prawie jedna trzecia (31 procent) na świecie 7,3 miliarda ludzi – ich liczba drastycznie spada w Europie.

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

NAĆPANY CZECH BIEGŁ NAGO PRZEZ 3 KRAJE!

KONKRETNIE ZDENEROWANY POPEK O KONKURSACH NA FEJSBUKU. „CH*JA TAM WGRACIE! TO BANDA OSZUSTÓW”