in

NA GRANICY Z MEKSYKIEM ZAMONTOWANO KATAPULTĘ DO STRZELANIA MARIHUANĄ W STRONĘ USA!

Podczas rutynowej kontroli muru straż graniczna odkryła średniowieczną katapultę! Służyła do transportu marihuany do USA!

Jak widać pomysł obecnego prezydenta USA donalda Trumpa ma wiele wad. Jak widać wystarczy zwykła katapulta by sforsować mur który stoi na granicy państw. Prawdopodobnie jest to już od dawna używany sposób do transportu narkotyków. Przemyt jest bezprzypałowy ponieważ narkotyk sam przelatuje przez granicę, bez pomocy osób trzecich więc nie możemy tutaj mówić o „przemytnikach”.

Obecnie ok. 2/3 granicy USA z Meksykiem o długości 1770 kilometrów jest chronione przez różnego rodzaju ogrodzenia. Prezydent Donald Trump zapowiedział ukończenie budowy muru na całej granicy, jednak, jak zauważa BBC, przemytnicy w ostatnich latach stają się coraz bardziej kreatywni w sposobach przerzucenia narkotyków na drugą stronę granicy. Jedną z pierwszych konstrukcji służących do miotania w ten sposób narkotyków przez granicę, amerykańskie służby wykryły w 2011 roku. Gwardia Narodowa USA opublikowała wówczas nagranie, na którym widać rodzaj katapulty przypominającej starożytną machinę, tzw. trebusz. Na nagraniu widać, jak przemytnicy wystrzeliwują z niego pakunki z narkotykami, a następnie uciekają samochodami. Amerykańscy gwardziści nie zdołali wówczas zatrzymać przemytników, zabezpieczyli jednak na miejscu ponad 20 kilogramów marihuany.

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

NAĆPANA MATKA WE WROCŁAWSKIM TRAMWAJU! TO DZIECKO MA PRZEJE…

NAJMAN CHCE BIĆ SIĘ ZE SZPILKĄ. ZAWALCZĄ W KSW?