in

Na to czekali wszyscy hejterzy Popka! Raper przybił piątkę z policją…

Stało się! Popek, który w swoich tekstach pisał o nienawiści do policji dziś robi sobie zdjęcie z mundurem. Raper, który wychował się na ulicy miał dużo szczęścia w swoim życiu i stał się celebrytom znanym w całej Polsce. Zarabia grube miliony i jak widać jego poglądy stały się mniej radykalne…

Popek jak widać zmienił się nie do poznania. Jednak nie wszyscy ufają w jego dobrą przemianę. Były przeciwnik rapera w KSW Tomasz Oświeciński u Kuby Wojewódzkiego zapewniał, że to wszystko jedna wielka szopka. Strachu uważa, że Popek tak naprawdę jest bardzo złym człowiekiem.
OD ULICY DO CELEBRYTY

Popek wystąpił w Tańcu z Gwiazdami. Jego kariera weszła na inny poziom. Nie robi już tylko rapu ale bije się w KSW, tańczy i również stawia swoje pierwsze kroki w aktorstwie.

POPEK GANGSTEREM W SERIALU POLSATU

Popek pojawi się w nowych odcinkach serialu „W rytmie serca”. Wcieli się on w rolę bandyty, który organizuje walki psów.„Jego bohatera poznamy w chwili, gdy Grześ (Borys Wiciński) zostawi na chwilę przed sklepem swojego pupila Rubina, a ten nagle zniknie. Zrozpaczony chłopiec będzie go szukał przez wiele godzin, nie zdając sobie sprawy, że jego pies jest w rękach bandyty.”

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

Stop konfidentom z facebooka! Oznaczają dilerów bo myślą, że to beka…

Pięciu patusów z Warszawy pobiło biednego przechodnia. Szybko spotkała ich zasłużona kara…