,

Na*ebał się i wziął sprawy w swoje ręce. Podpalił sklep z dopalaczami

Mieszkańcy mieli już dość dopalaczy! Pijany 33-latek podpalił sklep gdzie sprzedawano narkotyki. Cała akcja miała miejsce w centrum Katowic. Jak w takim miejscu może legalnie znajdować się sklep z tymi zabójczymi substancjami?! 

Mężczyzna był tak pijany, że nie udało się go jak na razie przesłuchać. Po sprawdzeniu jego danych osobowych okazało się, że nie ma stałego miejsca zamieszkania.

Badanie wykazało, że mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dopóki nie wytrzeźwieje, nie można z nim wykonywać żadnych czynności. Prawdopodobnie zostanie przesłuchany dopiero jutro – powiedziała PAP rzeczniczka katowickiej policji komisarz Aneta Orman.

Mężczyzna obrzucił sklep butelkami z łatwopalną substancją po czym wszystko podpalił. Sklep z dopalaczami stanął w ogniu. W środku uwieziona była sprzątaczka jednak straż pożarna szybko ugasiła pożar i na szczęście nikomu nic się nie stało. Ludzie w tamtej okolicy od dawna skarżyli się na ćpunów i agresywną młodzież, która przychodziła w tamte okolice.

Czyn sprawcy podpalenia został zakwalifikowany jako uszkodzenie mienia. Policja czeka na wycenę właściciela. Sprzedawcy wypowiedziano umowę najmu lokalu.

źródło pap, rmf24.pl

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania virali! Stwórz swojego virala teraz!

loading...

Dodaj komentarz

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
kacper
kacper

Niedość ze policja nic z tym nie robi to jeszcze zle ze podpalił sklep xDD Polska 😀

wpDiscuz