in

NARKOTYKI, SEKS I ALKOHOL – TAK WYGLĄDAJĄ WAKACJE WIĘKSZOŚCI GIMNAZJALISTÓW!

15 latkowie uprawiający seks w centrum miasta, młode dziewczyny na izbie wytrzeźwień. Tak wyglądał pierwszy miesiąc wakacji w Polsce. Liczba małoletnich dopuszczających się czynów zabronionych lawinowo rośnie!

Przerażające zdjęcia ukazującą młodą parę która uprawia seks w biały dzień w centrum Wrocławia to dopiero wierzchołek góry lodowej. Gimnazjaliści podczas wakacji upijają się i narkotyzują na niespotykaną dotąd skale. Granice moralności zostały już dawno przekroczone!

Takie obrazki już niedługo będą codziennością. Seks sam w sobie nie jest tak niszczący jak dopalacze i alkohol. Tylko w lipcu zostały pobite wszystkie rekordy dot. upijania się osób nieletnich. Małoletni sięgają też coraz częściej po dopalacze. Zamiast spędzać wakacje grając i bawiąc się z przyjaciółmi, gimnazjaliści wolą się naćpać!

Młodzież ma bardzo złe wzorce w dzisiejszym świecie. Gimnazjaliści biorą przykład ze starszych bo chcą być „na czasie” i sięgają po używki które spowodują że za klika lat urośnie nam pokolenie ZOMBIE jeżeli nic z tym nie zrobimy – twierdzi Anna Jeziorska, terapeuta uzależnień

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

NAJMAN CHCE BIĆ SIĘ ZE SZPILKĄ. ZAWALCZĄ W KSW?

Chciała mieć oczy jak Popek. To przerażające, co się z nią stało potem!