,

Nastolatki przychodzą do mnie robić skaryfikacje. Oni chcą być jak Popek!

miko

Coraz więcej młodych osób decyduje się na skaryfikacje. Ich idolem jest Popek i chcą się z nim utożsamiać. Czy w tak młodym wieku nie jest to pochopna decyzja?

Paweł Mikołajuw, który jest już celebrytom słynny jest między innymi z tego, że pociął sobie twarz.

mama

Ludzie, którzy fascynują się jego twórczością coraz częściej wybierają się do studia, gdzie przeprowadzane są takie zabiegi. Czy takie kroki w tak młodym wieku nie wpłyną na ich dalszy rozwój, oraz nie będą miały wpływu np na znalezienie pracy?

Osobiście nigdy nie pociąłbym sobie twarzy. Wydaje mi się, że jest to tak jak z tatuażem. Niektórzy będą go żałować a inny zrobią sobie kolejny. Jest to ich świadoma decyzja. Zastanawiać może jednak to, gdy młoda osoba przychodzi do mnie ze zdjęciem Popka i każe zrobić sobie na twarzy coś podobnego. To już nie jest normalne jednak wariatów nie brakuje. Skaryfikację można zrobić od 18 roku życia – mówi jeden z właścicieli studia tatuażu.

Nadmienić trzeba także, że jedni robią podobne blizny do Popka a drudzy chcą coś innego. Coś co jest unikatowe. Poniżej prezentujemy przykłady różnych skaryfikacji:

klykly1

kly2kly3

kly4

Czy zrobienie skaryfikacji to rzecz nienormalna? Ocenę na pewno należy wystawić indywidualnie. Zaznaczyć trzeba, że dla niektórych tatuaż to coś niedopuszczalnego natomiast jest grupa ludzi, która traktuje to jako sztukę na ciele.

źródło foto klyker.com

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania virali! Stwórz swojego virala teraz!

loading...

Dodaj komentarz

avatar
wpDiscuz