,

Naukowcy odkryli korzeń który zabija komórki raka w 24h! Rośnie na naszych łąkach!

Tego korzenia  używa się w celach zdrowotnych już od czasów starożytnych. To roślina ceniona za wiele właściwości zdrowotnych, ale jej potencjalnie najważniejszą zaletą jest niedawno odkryte działanie przeciwnowotworowe.

Korzeń Mniszka Lekarskiego ma być zdrowszą alternatywą chemioterapii, radząc sobie z rakiem prostaty, płuc i wieloma innymi odmianami, lepiej niż wyniszczająca chemia. Według Dr. Carolyn Hamm, z Windsor Regional Cancer Centre w Ontario, na terytorium Kanady, ekstrakt z korzenia Mniszka był wyłącznie odpowiedzialny za wyleczenie ciężkiej odmiany białaczki u pacjenta.

John Di Carlo, wówczas 72-letni pacjent chory na raka został wysłany do domu, po tym jak wszelkie metody walki z chorobą zawiodły. Mężczyzna miał w perspektywie kilka dni życia, a jako ostatnią deskę ratunku doradzono mu spróbować właśnie naparu z korzenia Mniszka Lekarskiego. W ciągu czterech miesięcy, doszło do całkowitej remisji raka.

Uwaga napar z korzenia mniszka może mieć negatywny wpływ na działanie chemioterapii. Najlepiej więc skonsultować wszelkie decyzje z lekarzem, aby uniknąć potencjalnych efektów ubocznych.

źródło:wiemy.to

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania virali! Stwórz swojego virala teraz!

loading...

Dodaj komentarz

avatar
wpDiscuz