in

NIE MOGĘ SPAĆ MUSZĘ JARAĆ! MARIHUANA WCALE NIE LECZY…

Nazywam się Piotrek i od dwóch tygodni nie mogę zaznać snu. Jedyne co mogę zrobić to znowu zajarać. Marihuana niszczy mózg i prowadzi do skrajnego wyczerpania! Polska młodzież na skraju załamania! 

Marihuana to paskudny narkotyk. Moja dziewczyna namówiła mnie żebym rzucił papierosy i od czasu do czasu zapalił jointa żeby nie mieć głodu nikotynowego. Chyba bardzo mnie nie lubiła ponieważ uzależniłem się od tego narkotyku. Teraz walę wiadra przez cały dzień i leżę na tapczanie. Nie mogę spać w nocy. Czuje się strasznie pobudzony. Pewnego wieczoru przebiegłem prawie 25 km do najbliższego sklepu żeby kupić butelkę od wody do wiadra.

py1

To co się ze mną dzieje jest straszne! Nie poznaje siebie. Schudłem nie mogę jeść ani pić. Wszystko przez tą przeklętą marihuanę. Gdy nie palę serce zaczyna mi walić i cały się telepię. Raz byłem w takim stanie, że wyniosłem telewizor do lombardu aby kupić ten zielony susz. U mnie w mieście sprzedają to jak w Holandii! Są punkty ksero 24/h i tam wszystko maja. MARIHUANA ZABIJA I OSTRZEGAM WSZYSTKICH.

 

py

Stosowanie marihuany może doprowadzić do uzależnienia psychicznego

Współczesne odmiany marihuany ze względu na duże stężenie THC kosztem nikłej zawartości CBD, prawdopodobnie prowadzą u osób o pewnym szczególnym genotypie do stanów psychotycznych lub nawet do schizofrenii, nawet w przypadkach sporadycznego stosowania tej używki. – przeczytałem na wikipedia.org

PYPY1
loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

PO TYM NARKOTYKU CIAŁO ZMIENIA SIĘ NIE DO POZNANIA! NIE POMYL GO Z AMFETAMINĄ…

TEN DOM JEST MNIEJSZY NIŻ MIESZKANIE W BLOKU, ALE W ŚRODKU WYGLĄDA NIESAMOWICIE!