in

Nie uwierzycie ile ten 18-latek miał narkotyków na majtkach…

Policja jest w szoku. Ile narkotyków zdołasz przemycić na majtkach? Nastolatek wysoko zawiesił poprzeczkę. Pobił rekord w przemycie, ale ma za to spore problemy z prawem…

Kryminalni z łukowskiej komendy zatrzymali trzech młodzieńców z Siedlec. Młodzi mężczyźni wpadli w ręce Policji, jak jechali fordem w stronę Łukowa. Jeden z nich miał schowane w bieliźnie ponad pół kilograma amfetaminy. Teraz policjanci ustalają skąd pochodzi ta substancja i dla kogo była przeznaczona. Za posiadanie znacznej ilości środków psychotropowych grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Po zatrzymaniu samochodu policja zobaczyła w środku trzech młodych mężczyzn. Twierdzili, że nie mieli nigdy styczności z narkotykami. Jednak jeden z 18-latków ewidentnie miał coś wielkiego w kroku. Policja postanowiła przeszukać tego Pana i się okazało, że to nie penis tylko pół kilograma amfetaminy! Chłopak pobił tym samym rekord bo jeszcze w Polsce nikt nie przemycał więcej na majtkach. Wszystkich trzech chłopaków zawinięto na komisariat. Posiadaczowi narkotyków grozi 10 lat więzienia!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

999 points
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 1

Downvotes percentage: 100.000000%

ZOBACZ, GDZIE KUPIĆ NAJTAŃSZĄ MARIHUANĘ W POLSCE…

Adresy zamieszkania pedofili. Sprawdz czy twoje dziecko jest bez