in

NIE UWIERZYCIE JAK WYGLĄDAŁ HARDKOROWY KOKSU GDY MIAŁ 16 LAT…

Robert Burneika w młodości oglądał filmy z Arnoldem Schwarzeneggerem i wtedy zrozumiał, że chce być taki jak on… Od 14 roku życia zaczął ćwiczyć na siłowni, którą skonstruował na swoim strychu.

Koksu w wieku 18 lat wyciskał już 184 kg! Gdy miał 21 lat wyjechał do USA, gdzie pracował z Polakami, którzy nauczyli go naszego języka. W Stanach próbował swoich sił w zawodach Strong Man jednak stwierdził, że to nie dla niego i zajął się na poważnie kulturystyką. W naszym kraju zasłyną z filmików namawiających do trenowania na siłowni i jedzenia stejków. ZOBACZ JAK WIELKI BYŁ JUŻ W WIEKU 16 LAT!
ZOBACZ HISTORIĘ HARDKOROWEGO KOKSA ZANIM BYŁ SŁAWNY

Robert Burneika | Zanim byli sławni

Mój drugi kanał: https://youtu.be/4TRpoy7e2EI Wiedzieliście że Burneika startował w zawodach strongmanów kiedy wyjechał do stanów? Z tego materiału dowiesz się jak wyglądało życie Roberta Burneiki zanim stał się sławny i jak wyglądała jego droga do sławy. ►Wbijaj na Fejsa: https://www.facebook.com/IgnaczakMaciek/ ►Obserwuj na Insta: https://www.instagram.com/maciekignaczak/ Współpraca: ignaczakmaciek@gmail.com Robert Burneika urodził się 8 lipca 1978 roku w Olita na Litwie, gdzie dorastał z rodzicami i bratem.

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

TEN DOM JEST MNIEJSZY NIŻ MIESZKANIE W BLOKU, ALE W ŚRODKU WYGLĄDA NIESAMOWICIE!

NOWA SIEDZIBA VIAGRY CUDEM ARCHITEKTURY?