in

NIEBEZPIECZNE ZABAWY ULICAMI MIASTA.

Strzyżowska policja od wczorajszego wieczoru poszukuje kierowców, którzy około godziny 20 brali udział w nielegalnym wyścigu. Z relacji kilku świadków wynika, że ulicami miasta poruszała się kolumna około 10 aut – zakłócając spokój i blokując ruch na skrzyżowaniach. Pojazdy przejechały m.in małą obwodnicą Strzyżowa oraz przez rynek – gdzie według jednego ze świadków pojazdy zatrzymały się i robiły przygazówki. Samochody poruszały się szybko i wykonywały niebezpieczne manewry, jednocześnie łamiąc przepisy ruchu drogowego.

Policjanci analizują nagrania z monitoringu w kilku miejscach miasta i poszukują sprawców całego zamieszania. Wszystkie osoby, które posiadają informacje na ten temat proszone są o zgłoszenie się na komisariacie policji w Strzyżowie przy ulicy Andersa 2.

To nie pierwsza tego typu sytuacja – twierdzą funkcjonariusze. Notorycznie w godzinach wieczornych i nocnych młodzi kierowcy urządzają sobie wyścigi, jednocześnie stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Takie zachowania należy bezwzględnie eliminować, ponieważ są nie zgodne z prawem i prowadzą do niebezpiecznych sytuacji.

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

NAZWALI JEGO DZIEWCZYNĘ DZIWKĄ! GOŚCIU SZYBKO ZNISZCZYŁ 2 CWANIACZKÓW…

NIE DA RADY GO POKONAĆ! NAJWIĘKSZY KOZAK W MMA!