in

NIEWIARYGODNE ODKRYCIE NAUKOWCÓW! TERAZ WSZYSCY BĘDĄ CHCIELI PALIĆ MARIHUANĘ…

Najnowsze badania przeprowadzone na zwierzętach zmieniają całkowicie spojrzenie na marihuanę! Naukowcy z Niemiec i Izraela doszli do niesamowitych wniosków…

Badania były przeprowadzane na wyselekcjonowanych zwierzętach, które ze względu na stosunkowo krótki okres życia w naturze i oznaki starzenia już w wieku 1 roku. Podawano im małe ilości thc, aby nie wywołać efektu odurzenia. Potem sprawdzano ich umiejętności uczenia, zapamiętywania, oraz rozpoznawania innych osobników

Wyniki zaskoczyły naukowców Niemieckich i Żydowskich ponieważ zwierzęta, które podawane miały THC miały lepsze zdolności zapamiętywania i uczenia się. Stare osobniki miały podobne zdolności jak te młodsze!

Zabieg całkowicie odwrócił utratę wydajności umysłowej u starych zwierząt. Wydaje się, że leczenie THC jest w stanie zawrócić molekularny zegar w organizmie – poinformował na łamach strony CTVnews.ca jeden z autorów badania, prof. Andreas Zimmer z Uniwersytetu w Bonn.

Niestety są też skutki uboczne. Młode osobniki, które były poddane badaniom zapamiętywały gorzej od swoich róweśników bez THC. Naukowcy argumentują to przeciążeniem umysłu. Uczeni nie zamierzą zaprzestać badań tylko na zwierzętach. Zamierzają wypróbować ten eksperyment na ludziach. Warunkiem jest jednak wiek. Trzeba mieć między 60 a 70 lat!

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania Virali Dodaj swojego Virala!

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

NEWSY, NIE UWIERZYCIE JAK WYGLĄDAŁ PUDZIAN, GDY MIAŁ 18 LAT…

NIEWIARYGODNE! POPEK BARDZIEJ POPULARNY OD MICHAELA JACKSONA NA YOUTUBE