in

NOWA SIEDZIBA VIAGRY CUDEM ARCHITEKTURY?

Miejsce w którym znajduje siedziba viagry już teraz jest niezwykłe, lecz gdy wybudują nowy obiekt przejdą do historii!

Nowy projekt firmy Viagra jest niezwykły. W centrum miasta malezyjskiej stolicy postawią oni wielki wieżowiec który oficjalnie ma przedstawiać grzyba lecz jego forma jest jednoznaczna. Wielki penis już niedługo stanie się rzeczywistością. Obecna siedziba firmy produkującej tej tabletki już jest niezwykła. Pokryta jest żywopłotami w kształcie męskiego członka.

Obecny szef tej farmaceutycznej firmy chce odejść od siedziby która ma już przeszło 100 lat. Stwierdził że ma już dosyć co tygodniowego podcinania żywopłotów-członów które zapoczątkował zmarły jej założyciel Anders Christian. Postawił on na nowoczesną formę architektury. Nowa siedziba ma mieć 50 pięter. 5 ostatnich kondygnacji ma być umiejscowionych w „grzybie” budynku. Znajdą się tam pomieszczenia dla władz korporacji oraz prywatne apartamenty prezesa.
To będzie największy Penis jaki dotychczas powstał. Z całą pewnością przejdzie on do historii architektury jako pomnik firmy która pomaga od lat powstać z kolan facetom z całego świata.

loading...
Komentarze

Podbij Virala!

1000 points
Upvote Downvote

Total votes: 0

Upvotes: 0

Upvotes percentage: 0.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

NIE UWIERZYCIE JAK WYGLĄDAŁ HARDKOROWY KOKSU GDY MIAŁ 16 LAT…

NOWO POWSTAŁY KLUB ROWEROWY ACTIV RIDERS Z MASZKOWIC.