,

Odwet za zabójstwo Daniela z Ełku? Właściciel kebaba stracił zęby i ma połamany nos!

odwet

44 letni obywatel Pakistanu, właściciel kebaba, został pobity nocą w Ozorkowie. Wracał z pracy do domu. Sprawcami byli Polacy. Grupka Polaków zaczepiła ciemnoskórego właściciela restauracji pytają się go:

Ty jesteś muzułmaninem?

Właściciel budki z kebabem odpowiedział napastnikom, że tak.

Polacy zawołali: „Nie chcemy bin Ladenów!”

Napastnicy pobili go rękoma, bez żadnego sprzętu. Policja zatrzymała Polaków. Mają od 25 do 37 lat. Pobity ma uraz głowy, wybite zęby i złamany nos. Jednak wyszedł już ze szpitala. Prawdopodobnie dziś zostanie przesłuchany. Policja sprawdza, czy incydent ma związek z narodowością poszkodowanego.W sprawie zatrzymano czterech mężczyzn w wieku od 25 do 37 lat oraz kobietę w charakterze świadka – mówi Magdalena Czarnecka z Komendy Powiatowej Policji w Zgierzu.

Do spalenia Kebaba doszło również we Wrocławiu na Ołbinie, a wcześniej coś podobnego odbyło się na ul. Jedności Narodowej. Napastnik wybił okno i wrzucił butelkę z benzyną. Właściciel z Egiptu skomentował to krótko:

Było normalnie, ale są ludzie – nie tylko w Polsce, w Egipcie też – normalni i chorzy – powiedział Ali Nafa Radiu Wrocław.

źródło foto salon24.pl

źródło tekst Piotr Szymanowski kibole.pl

Ten post został stworzony przy użyciu naszego systemu dodawania virali! Stwórz swojego virala teraz!

loading...

Dodaj komentarz

avatar
wpDiscuz